Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Subiect controversat

Postări Recomandate

iubita mea,stiu ca exagerezi,si asta doar pt a demonstra ca ai dreptate....ala care era inginer si statea pe langa biserici sigur avea ceva la capatana.....deci: era urat

 

Deci ia pune tu aici o poza personala sa ne dam seama cat de frumos esti, ca cu desteptaciunea ne-ai lamurit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dau si eu cu paru' (cu parerea, adica): 1982 ai dreptate, dar nu incerca sa convingi si pe altii, mai ales nu pe femei, deoarece ele au mereu dreptate, e un subiect sensibil si, de fapt, nu stiu cam ce te astepti sa scoti de aici, afara de reprosuri ca de ce te iei de frumusetea fizica a oamenilor cand ar trebui sa ne intereseze frumusetea interioara si inteligenta. Pai ne intereseaza frumusetea fizica a oamenilor pentru ca prima data cu ea luam contact, ca frumusetea interioara nu e la vedere si nici inteligenta, ne intereseaza pentru ca nu vrem sa facem sex cu oameni urati (asta e important de retinut!), uneori ne intereseaza si decorativ - creste "cota" celor ce se afiseaza alaturi de oameni frumosi. Deci hai sa mancam hamburgeri si in loc sa ne certam sa ne dam cu parerea, ca d-aia e forum.

Editat de alone4ever

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci ia pune tu aici o poza personala sa ne dam seama cat de frumos esti, ca cu desteptaciunea ne-ai lamurit.

da' ce ai de esti atat de revoltata,nu cumva te simti cu musca pe caciula,pun si 5 daca vreau,oricum nu sunt magarusul tau,ca sa-ti fac tie placere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, ce ma doare capul. eu cred ca 1982 e frustrat, nu e atac personal, dar asa pare dupa ce posteaza. Dar mai cred ca si majoritatea oamenilor sunt frustrati, si eu sunt, asta e. Doar nu sunt Miss Perfectiune. Omul e frumos, daca tu vrei sa fie frumos. Degeaba, e doar un chip frumos sau un corp frumos, daca nu te intereseaza.

Si nu cred ca suntem in masura sa judecam oamenii dupa aspect sau dupa mizeria in care traiesc.

Editat de catherinedeneuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamne, ce ma doare capul. eu cred ca 1982 e frustrat, nu e atac personal, dar asa pare dupa ce posteaza. Dar mai cred ca si majoritatea oamenilor sunt frustrati, si eu sunt, asta e. Doar nu sunt Miss Perfectiune. Omul e frumos, daca tu vrei sa fie frumos. Degeaba, e doar un chip frumos sau un corp frumos, daca nu te intereseaza.

Si nu cred ca suntem in masura sa judec oamenii dupa aspect sau dupa mizeria in care traieste.

 

 

din pacate el se crede atotstiitorul care are dreptul sa judece lumea dupa aspectul fizic, nu cel intelectual.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce binevoitori sunteti voi aici pe forum,insa tare as vrea sa fiti si in viata de zi cu zi.Sunteti ipocriti,v-am mai zis eu

Nu generaliza. E un forum oricum, e normal ca lumea sa fie asa cum doreste, in viata virtuala nu ai constrangerile din viata reala. Constrangeri de care multi poate nici nu ne dam seama. In octombrie e o intalnire a roportalienilor, acolo poti vedea ce si cum, despre bunavointa virtuala si cea reala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce binevoitori sunteti voi aici pe forum,insa tare as vrea sa fiti si in viata de zi cu zi.Sunteti ipocriti,v-am mai zis eu

 

 

tot noi suntem rau-voitori si ipocriti? eu zic sa te mai gandesti. si nu mai jigni.. ca apoi s-ar putea sa te jignim si noi pe tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce binevoitori sunteti voi aici pe forum,insa tare as vrea sa fiti si in viata de zi cu zi.Sunteti ipocriti,v-am mai zis eu

 

uite ca m ai prins in toane proaste . nu ti convine .. vorba cuiva : iesi afara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce binevoitori sunteti voi aici pe forum,insa tare as vrea sa fiti si in viata de zi cu zi.Sunteti ipocriti,v-am mai zis eu

 

Nu suntem, chiar vrei sa stii cum suntem, am mai zis cum sunt, nu sunt Miss Perfectiune, nu imi place ca am kg in plus, dar nici nu slabesc, ca imi plac dulciurile, asta nu inseamna ca sunt un om urat, asta nu inseamna ca defectele mele nu sunt contracarate de calitati. Sunt prea inchisa la ten, mai inchisa si decat tiganii, chestia asta m-a frustrat cand eram mica, faceau glume proaste copiii cand eram mica, dar acum majoritatea fetelor imi invideaza tenul. Cand eram mica, si acum nu puteam pronunta consoane, am un anumit grad de dislexie. Defectele mele cele mai mari astea sunt, asta nu ma face un om urat nici fizic, nici psihic. de defecte nu scapi cu una cu doua, dar un om nu este numai defecte sau calitati. e un ansamblu. E suficienta sinceritatea mea de 2 bani. Nu mai fa ipocriti oamenii, noi nu am zis, sau nu am zis ca nu imi place un om frumos, sau judec omul dupa aspect, dar am capacitatea de a trece peste aceste lucruri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×