Sari la conținut
Forum Roportal
dobromir

cu cine traiesc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce nu o intrebi pe ea? Ce mai astepti? Ce crezi ca rezolvi daca te consumi tu aiurea, iti pui intrebari la care numa ea poate sa-ti raspunda? Pai ofera-i sansa se se justifice... nu-ti mai da cu presupusu` ca nu e sanatos.

De cat timp sunteti casatoriti?

in discutiile cu ea a fost greu, in prima faza a negat, apoi a recunoscut ca a mintit, mi-a spus ca s-a ascuns ca sa nu ma piarda si aici nu cred ca minte. pe de alta parte am senzatia ca m-a pus in fata unui fapt implinit si nu imi place asta. nu imi place ideea ca altii s-au folosit de ea, iar acum cand e cu mine mai avea putin si imi spunea ca e virgina. am senzatia ca e prefacuta. nu poti sa ai o relatie frumoasa cand in ea exista minciuni si dedublari. stau si ma intreb ei cum i-ar veni sa ii spun ca nu pot, ca nu imi place sa fac nu stiu ce chestii cu ea in pat, dar in trecut sa le fi facut cu toate bagaboantele .suntem casatoriti de un an.

Editat de dobromir

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca nu iti mai place gata !

 

incearca sa te casatoresti cu o virgina a doua oara. Poate iese mai bine

pai nu e vb de virginitate aici, e vb de corectitudine. stiam f bine cand m-am casatorit cu ea ca nu era virgina si ca mai a mai avut niste relatii in trecut. pana la urma si eu am mai avut relatii in trecut. dar daca cu alte femei am facut unele chestii in p[at mi se pare aiurea sa ii spun sotiei ca stai sa vezi ca eu nu pot nu stiu nu am facut nu o sa fac. daca e genul ma distrez cu altii dar asta e bun ca e de casa....

Editat de dobromir

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate nici ea nu se simte deloc bine cu trecutul ei; poate era doar o incercare disperata sa uite, poate mintindu-te pe tine, incerca sa se minta singura. Ziceai ca nu-ti place faptul ca "altii s-au folosit de ea". Probabil se simtea folosita si i-a fost rusine cu asta. Unii oameni actioneaza ciudat in unele circumstante.

Sau poate nu am dreptate, imi dau si eu cu parerea.

Oricum, daca nu te simti implinit cu ce ai acum si crezi ca ai facut tot posibilul sa indrepti situatia (insa fara rezultat), mergi mai departe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, e posibil sa fi fost asa cum spui, poate si-a dat seama dupa o vreme de anumite lucruri, desi stau si ma intreb cand intri intr-o relatie cu un tip insurat nu te intrebi ce vrea de la tine? ca nu era vb ca relatia aluia cu sotia nu mergea, era vb ca ala era departe de sotie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Cum e posibil sa te casatoresti cu cineva fara sa cunosti indeajuns de bine persoana, bazandu-te doar pe banuielile tale cum ca ar avea o decenta?

2. Ai nevoie de o mincinoasa?

3. Nu ai nevoie de ea, decat daca vrei sa ti-o iei direct in BOT. De multe ori.

4. Exista alte mii de femei care, in mod surprinzator, in loc sa te faca sa simti amarul unei relatii, or sa iti fie PARTENERE.

5. Cum adica nu te omori dupa sexul oral? Cu cat esti mai pervers, cu atat mai bine. Altfel, daca tu esti un tip 'la locul lui', o sa descoperi cu surprindere ca neprihanita de langa tine este o mare curva. Si o sa te simti un gunoi.

6. Pentru binele tau, minte-o, deceptioneaz-o, trateaz-o asa cum merita (adica execrabil), fa-o sa sufere si paraseste-o.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a ... adica o facea (oral) inainte de casnicie, ca deh ... barbatii e porci, iar acum e o doamna, nu ? :)

 

 

eu cred ca la asta se rezuma mica ta frustrare ... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×