Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Va rog mult sa imi spuneti de unde pot face si eu rost de un program cu care sa pot crea filmulete pt. YouTube dar sa nu aiba virusi (si asa am cativa) :o: si sa fie gratuit(poate cer prea mult :luck: ).Please help! :>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mersi! :) chiar am facut un filmulet :o: (ar trebui sa imi fie rusine ca nu stiam ca am in windows movie maker)..Dar mai am o mica problema nu merge sa il descarc pe youtube.Stiu ca trebuie un program de pe site-ul lor dar nu stiu unde sa intru ca sa il iau. Se poate lua si de pe net de la un site separat??? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mersi! :) chiar am facut un filmulet :o: (ar trebui sa imi fie rusine ca nu stiam ca am in windows movie maker)..Dar mai am o mica problema nu merge sa il descarc pe youtube.Stiu ca trebuie un program de pe site-ul lor dar nu stiu unde sa intru ca sa il iau. Se poate lua si de pe net de la un site separat??? :D

 

in ce format e filmul? vezi ce formate accepta sa incarci.. ideea e ca vei ajunge la un program de convertire a filmuletului daca nu i merge formatul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in ce format e filmul? vezi ce formate accepta sa incarci.. ideea e ca vei ajunge la un program de convertire a filmuletului daca nu i merge formatul

Filmele de pe youtube sunt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×