Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Intalnirea din octombrie

Unde mergem?  

27 membri au votat

  1. 1. Localuri

    • Da'Mask
      9
    • Putin din tot
      18


Postări Recomandate

In acest topic nu sunt permise decat voturile. Orice alt gen de mesaj este sters si userul sanctionat.

 

Multumesc.

Nu ar fi mai bine sa pui si linkurile si comentariile despre acele doua locatii ?

Altfel cei care vor dori sa voteze si nu vor stii despre ce este vorba, ar trebui sa citeasca tot topicul celalalt ca sa fie in cunostiinta de cauza.

Aici se vad doar doua nume, si nu sti ce si cum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si nu vrei tu sa citesti toata amaraciunea aia de topic? Exact cum au facut-o si alti useri si au fost dezgustati de aiurelile de pe el?

 

 

Poftim, facusem deja treaba asta pe topicul cu pricina.

 

http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...mp;p=1059598777

 

 

Ma puteti sterge de pe lista, nu ma mai intereseaza.

 

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si nu vrei tu sa citesti toata amaraciunea aia de topic? Exact cum au facut-o si alti useri si au fost dezgustati de aiurelile de pe el?

 

 

Poftim, facusem deja treaba asta pe topicul cu pricina.

 

http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...mp;p=1059598777

 

 

Ma puteti sterge de pe lista, nu ma mai intereseaza.

 

Multumesc.

Nu vorbesc din prisma mea daca asta ai inteles, in schimb ar fi fost altcineva care ar fi sesizat asta . :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In cazul meu nu este vorba de cine vine sau nu... E vorba de fapul ca m-am saturat sa tot citesc atatea pagini de mesaje goale. Si prefer sa nu mai intru, sa nu mai stiu nimic de intalnirea asta.

 

E atat de simplu.

 

Si gata, nu am deschis topicul asta pentru alte comentarii peste cele din topicul mare.

 

Va rog sa va opriti aici. Doar votati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ati innebunit.

 

Va apucati sa va intoarceti la popor ca Basescu, Turul I - Turul II, uninominal - liste, etc.

Fixati un loc si o data si gata. Cine vrea sa vina - vine.

In felul asta, ii atatati pe unii cu altii, ca daca nu iese bine in locul X, aia care au votat Y or sa le reproseze celorlalti, samd. Stii, daca e o intrunire esuata, macar sa fie intr-un loc dichisit domn'e, votat de participanti.

 

Mai mult decat atat, va apucati sa tineti curatenie de farmacie pe un topic de doi bani.

 

Uitati ca scopul e doar sa va DISTRATI.

Gizas.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×