Sari la conținut
Forum Roportal
Cr-Gh

Ajutati-ma sa gasesc titlul unui film

Postări Recomandate

Ba fratilor!....care ma ajutati sa gasesc un film care lam vazut mai demult..E foarte vechi si incepe cam asa: Cica o familie incepe sa construiasca o casa pe locul unde a fost un cimitir....dar din motiv de comoditate a muncitorilor au mutat numai crucile, nu si mormintele......Spuneti-mi care stiti numele filmului.....merci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba fratilor!....care ma ajutati sa gasesc un film care lam vazut mai demult..E foarte vechi si incepe cam asa: Cica o familie incepe sa construiasca o casa pe locul unde a fost un cimitir....dar din motiv de comoditate a muncitorilor au mutat numai crucile, nu si mormintele......Spuneti-mi care stiti numele filmului.....merci!

 

 

Poltergeist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Esti cam pampalau chiar tu: Poltergeist este unul din poate ZECILE de filme in care casa bantuita de smurfi este construita pe un fost cimitir.

 

Tu credeai ca Poltergeist e numele unei prajituri cu frisca sau cum? Vreo jignire, ha?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog sa lasati scris numai daca vreti sa ma ajutati, nu ca pampalau de mai sus care da dovada de lipsa bunului simt :jester:

 

 

ei na :friends: :P :friends: Da tu ce credeai ma, ca Poltergeist a jucat fotbal la Bayern Munchen? =))) Mai bine te-ai documenta inainte sa vorbesti prostii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog sa lasati scris numai daca vreti sa ma ajutati, nu ca pampalau de mai sus care da dovada de lipsa bunului simt :jester:

pai omu' te ajuta si tu-l faci pampalau?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in ziua de azi ajuti omul si te mai alegi si cu doua peste cap

pai da dar cand il faci pe altul pampalau da esti singur*****(nu mai zic cum) te prostesti mai tare pe tine,oricum e comic tipul sau tipa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas dator cu o explicatie. Sa inteles gresit, mesajul era pt. altcineva (care ma facut primul pampalau) am reusit sa sterg acel mesaj contactand admin. si a ramas replica mea... asa ca imi cer scuze pt. ca sa inteles gresit.... am aflat ulterior numele filmului. imi cer scuze pt. "etherial"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×