Sari la conținut
Forum Roportal
catherinedeneuve

Cum ai vrea sa mori?

Postări Recomandate

Din pacate la mine frica de moarte e patologica si traiesc cu ea, imi imaginez cum as vrea sa mor. Totusi nu mi-am ales cum sa ma nasc, macar sa am dreptul de alege cum sa mor. Desi vorbesc prostii, greu vorbesti cu Moartea si ii zici "fa, asa vreau sa mor". Dar macar cum v-ati dori. Unii doresc moarte palpitanta, alti doresc sa moara in vis si sa nu sufere.

Eu de exemplu as dori sa imi constientizez moartea chiar daca acest lucru inseamna si durere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa mor intr-un accident de masina, stand in spate si dormind. vreau sa mor fara sa stiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu vreau sa traiesc,la moarte nici nu ma gandesc

 

 

pai si eu vreau sa traiesc. la fel ca toata lumea. dar am zis cand voi fi bartana, nu tanara

 

Da, dar daca v-ar zice maine muriti, cum vreti?

Moartea poate sa vina in orice secunda, de exemplu, eu pot sa mor acum, am o scobitoare, daca ma inec.

 

 

pai daca pui problema asa... un glont in cap. usor, repede, fara sa simt nimic. dar inainte de asta sa ma lase sa-mi fumez ultima tigara :think: si o ultima bere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa mor ca nea nae!

 

 

si nea nae cum murit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, dar daca v-ar zice maine muriti, cum vreti?

Moartea poate sa vina in orice secunda, de exemplu, eu pot sa mor acum, am o scobitoare, daca ma inec.

..cu vre-o doua fete langa mine .. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Peste 2-300 de ani cand voi muri, vreau sa mor pe un pat moale, pe o perna moale, in niste pijamele moi, afundat intr-un somn fara vise...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×