Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Ia sa vedem de imi place:

-Laura pausini Sentza te

-Scorpions Still lovind you

-Holograf Sa nu-mi iei niciodata dragostea

-Jeniffer Rush Power of love

-Barbra Steeissand A woman in love

-Abba One of us etcccccccccccccccccccc :dwarf:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:soc: Brian McFadden & Delta Goodrem - Almost Here :dwarf:

:soc: Cliff Richard - Some People :cat2:

:cheer: The Cranberries - You And Me :ok:

:cheer: Maggie Reilly - Everytime We Touch ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cateva dedicati pt iubita mea,desi nu situ dc pot spune ca mai esti a mea :dwarf:

voltaj-acolo

roxette-it must have been love

dj project -privirea ta (m-i se pare ciudat zile integi au trecut ..,....nu vreau sa ma gandesc ca n-ai sa fi langa mine....,in casa nu mai rezist...de cand tu ai "plecat"totul e trist,...cand sunt cu tine e tata de usor...,NU POT UITA PRIVIREA TA!MEREU O VISEZ NU MA SATUR DE EA)

dj project-vorbe reci......

timmy t-one more time

laura pausini-strani amori;-non ce

bryan adams-everything i do,i do it for u!melodie de 7 *

schiller-i feel u

activ-impreuna(eu te astept sa "vi "langa mine,sa fim doar noi ..sa fie bine,in lumea intreaga doar pe tine te vreau)

berlin- take my breath away

uite si 2 dintre asa zise melodiale noastre:blondy-indragostiti,si anda adam feat.alex-ce ti-as face..:cat2:...

monica-angel of mine(when i first sow u,i already knew,there were something inside of u,somethig i tought i never fiind....)

bon jovi-always

praf in ochii-peste sufletul meu,un vers care imi palce la nebunie("chiar si durerea o ador caci doar de la tine o am!")

praf in ochii-o mie de ganduri

class-tu ai plecat

puff daddy & faith evans-i'll be mising you

hi-q-dor de noi

papa junior&monik-ai sa intelegi

ashanti-only u

natalia oreiro-me muero de amor

.....cateva melodii in care ma regasesc pe moment si cateva cu dedicatie.....pt cineva special...

 

hmm..ciudat.....si totusi ..nu regret nimik...chiar dc pot sa zic ca acuma nu mie chiar usor,dar vad frumusetea faptului ca am reusit sa simt asa ceva!ma bucur ca sunt om......si ii multuemsc ceLui de sus..si tie...ca m-ai dat acest feeling.....

 

.pt cei de pe forum..scuze dc nu a fost poate chiar la subiect raspunsul meu...dar am simtit nevoia sa-mi exrpim intr-un fel sau altul..ceea ce simt...,scuzatimi "slabiciunea"

 

take care all

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm... ce melancolic si ce frumos de altfel :dwarf: .lacrimile vor sa ma cuprinda.....ele cu intentie buna: parca vor sa ma incalzeasca ,sa ma gadile..sa ma faca sa zambesc , nestiind ca defapt ele imi ajung la inima, o cuprind si se transforma intr-o carapace care nu se stie dc va mai putea fi sparta ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..ma duc si eu sa ma culc...cel putin sa incerc...va doresc o duminica cat mai frumoasa....bye bye,.,

si nu uitati ca cel mai frumos sentiment este iubirea!

.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×