Sari la conținut
Forum Roportal
cillywilly

php safe_mode

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:gum: cum pot sa dezactivez safe mode la un php?

as dori sa pun pe site-ul meu, un mic concurs de fotografie. ceva simplu, pentru un nr mic de participanti.

ce aplicatie trebuie instalata ca sa se poata face upload de foto de catre userii inregistrati?

 

 

va multumesc anticipat de ajutor chiar daca e sa fie doar o urare de succes :secret:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca folosesti un cont de gazduire simplu, shared, nu prea poti da disable la safe mode ... poti incerca cu alt script, sau poti incerca sa gazduiesti site-ul in alta parte sau daca providerul tau de hosting ofera, sa incerci alt plan de gazduire. Oricum aceasta optiune n-ar prea trebuie sa te afecteze

Editat de Enervant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca folosesti un cont de gazduire simplu, shared, nu prea poti da disable la safe mode ... poti incerca cu alt script, sau poti incerca sa gazduiesti site-ul in alta parte sau daca providerul tau de hosting ofera, sa incerci alt plan de gazduire. Oricum aceasta optiune n-ar prea trebuie sa te afecteze

am gasit un alt host care specifica dezactivarea . dar, dupa ce am instalat aplicatia 4image, nu pot urca fotografii, nici eu ca admin nici userii inregistrati.

returneaza un mesaj de eroare in fisierul upload.php

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×