Sari la conținut
Forum Roportal
Laleaua Negra

Centrul Medical MEDICOVER

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna dragii mei,

 

as vrea sa stiu care si cati dintre voi aveti abonament, sau pur si simpul ati "vizitat" acest centru medical. cum vi s-au parut doctorii ? dar preturile ? ce impresie v-au lasat ? sunt de incredere ? au doctori buni ? ... decrieti cat mai detaliat ... multumesc.

 

va pup.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mi-am facut decat cateva analize acolo, dar nu am avut motive sa ma plang. Aaa poate doat din cauza cozilor interminabile. Cozi la receptie, cozi la analize. Cred ca am stat vreo 3 ore pana sa imi ia sange. In reste, e ok. E curat, asistentele amabile, preturile nu sunt mai mari ca in alye parti.

Si imi place ca pe buletinul de analize, ai si valorile in care ar trebui sa te incadrezi, astfel incat sa iti dai seama daca esti cu un picior in groapa 'au ba. :gum:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dap, si eu la fel, analize standard facute acolo prin mai. Nimic de reprosat. Si daca ii suni inainte o sa-ti spuna si cand sa te duci sa nu fie lume. :gum:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dap, si eu la fel, analize standard facute acolo prin mai. Nimic de reprosat. Si daca ii suni inainte o sa-ti spuna si cand sa te duci sa nu fie lume. :doh:

 

 

wow ... ok fetele, mersi frumos. dar pt recoltare de analize, nu poti face programare cu cateva zile inainte ? ....nu te alta, dar nu are rost sa stai 3 h la coada cum ti s-a intamplat tie, Darianna ....

 

ok, someone else ? ..parerei ? ... reclamatii? sugestii ? injuraturi ? :think:

 

multam fain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
wow ... ok fetele, mersi frumos. dar pt recoltare de analize, nu poti face programare cu cateva zile inainte ? ....nu te alta, dar nu are rost sa stai 3 h la coada cum ti s-a intamplat tie, Darianna ....

 

ok, someone else ? ..parerei ? ... reclamatii? sugestii ? injuraturi ? :lol:

 

multam fain

 

First, fitzroy e baiat. ;)

 

Si apoi, nu. La Cta nu se fac programari. Sau se fac, pentru analizele subventionate de CJAS, numai ca la alea tre sa astepti vreo 6 luni, nu 3 ore. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
First, fitzroy e baiat. ;)

 

Si apoi, nu. La Cta nu se fac programari. Sau se fac, pentru analizele subventionate de CJAS, numai ca la alea tre sa astepti vreo 6 luni, nu 3 ore. :lol:

 

ups ...esti in constanta ? :lol: eu is din bucuresti ... :P ... deci cred ca tb sa astept si mai mult, ca e mai poulat orasul :P)

 

 

@ fitzroy: scuze ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uneori este un pic aglomerat pentru ca sunt foarte, foarte buni...poate singurii care isi fac treaba cum trebuie.

daca nu vrei sa stai la coada, poti sa iti faci si programare online, eu asa fac mereu pentru ca nu am timp, vezi pe site-ul lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×