Sari la conținut
Forum Roportal
seby2193

Windows Neptune

Postări Recomandate

Asa si?

 

Ce fraza substila , si lipsita de vre-un profesionalism din partea matale :P . A fost o informatie , o idee ,

despre acest sistem de operare. Unde sa comentam impreuna despre el.

Ce ar fi sa spunem la toate tutorialele sau informatiile "Asa si?"

Editat de seby2193

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce fraza substila , si lipsita de vre-un profesionalism din partea matale :P . A fost o informatie , o idee ,

despre acest sistem de operare. Unde sa comentam impreuna despre el.

Ce ar fi sa spunem la toate tutorialele sau informatiile "Asa si?"

 

subtila sau ostila? "vre-un" trec cu vederea.

 

Acum referitor la comentariul meu, daca doreai sa deschizi o discutie, trebuia sa formulezi ca atare. Informatia in sine poate fi interesanta dar ce raspunsuri vrei sa astepti sau ce discutie deschizi, daca nu iti exprimi parerea despre informatia care ai scris-o chiar tu.

In forma in care ai exprimat-o, locul ei este la http://www.roportal.ro/discutii/forum203.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
subtila sau ostila? "vre-un" trec cu vederea.

 

Acum referitor la comentariul meu, daca doreai sa deschizi o discutie, trebuia sa formulezi ca atare. Informatia in sine poate fi interesanta dar ce raspunsuri vrei sa astepti sau ce discutie deschizi, daca nu iti exprimi parerea despre informatia care ai scris-o chiar tu.

In forma in care ai exprimat-o, locul ei este la http://www.roportal.ro/discutii/forum203.html

 

 

Fara suparare , dar eu a mai deschis topicuri de genul acesta si in alta parte ( unde stafful e si mai sever )

si nu a comentat nimeni de modul in care am relatat informatia. Daca nu-ti convine poti sa-l stergi ca

vad ca s-a inceput cu stangul discutia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum discutia e lansata, ce sa-l mai sterg :P Oricum nu vad ce vrei sa zici cu Windows Neptun, in primul rand ca e vechi si in al doilea rand nu are nimic extraordinar. Versiuni experimentale de windows se fac de fiecare data, iar la sfarsit se face releaseul oficial Iar de traducere ce sa mai zic, mai bine-l puneai in engleza.. l-ai tradus cu google translate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da , este o versiune experimentala de la Microsoft . Include Internet Explorer 5.01 , Direct X 7 si User Account (pentru prima data) , aici nu vorbim de vechime , sunt foarte multi Olderi care colectioneaza sisteme de operare mai vechi (win 95 ,

98 , 2000. chiar windows 3.1 ) si de aceea am deschis acest topic , tu puteai sa spui simplu " e tare " , "nu-mi place" si atat

De exemplu cine vrea sa-l incerce si are fibra optica , trebuie sa downloadeze clientul PPPoe de aici : http://support.toad.net/ppoe.asp

Editat de seby2193

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×