Sari la conținut
Forum Roportal
Adelaida Teodora

Ajutati o cauza nobila

Postări Recomandate

Fac parte dintr-o asociatie studenteasca din Bucuresti, iar in acest moment coordonez un proiect de ajutorare a copiilor cu nevoi speciale. Daca stiti adresa vreunei scoli speciale, case de copii, unde stiti ca nu exista cele mai bune conditii si ar avea nevoie de ajutor va rog sa-mi spuneti adresa..Nu conteaza localitatea. As apela la unul din centrele afisate pe Internet dar cred ca exista mai multe centre mai slab dezvoltate carora le-ar fi de un real folos. Va multumesc anticipat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asociatie studenteasca ?Cred ca suna interesant (ce nu se face asa ceva si la mine in oras ?)

Oricum , in Tulcea , chiar langa Spitalul Judetean (acum cred ca i se zice si Spitalul de Urgente) este un centru de copii cu nevoie speciale , care daca nu ma insel functioneaza pentru copii cu nevoie speciale abandonati.

Mai multe nu cred ca pot sa zic , o sa incerc sa ma mai interesez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fac parte dintr-o asociatie studenteasca din Bucuresti, iar in acest moment coordonez un proiect de ajutorare a copiilor cu nevoi speciale. Daca stiti adresa vreunei scoli speciale, case de copii, unde stiti ca nu exista cele mai bune conditii si ar avea nevoie de ajutor va rog sa-mi spuneti adresa..Nu conteaza localitatea. As apela la unul din centrele afisate pe Internet dar cred ca exista mai multe centre mai slab dezvoltate carora le-ar fi de un real folos. Va multumesc anticipat...

 

 

Pana la urma ai apleat undeva?

Ca daca nu, putem vb pe privat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×