Sari la conținut
Forum Roportal
cracing

un joc browser web cu masini si curse

Postări Recomandate

Acest joc de browser va ofera posibilitatea de a concura impotriva celorlalti utilizatori ai jocului, in functie de masini si categoriile acestora. La inceput un nou jucator are o suma de 7000$ cu care trebuie sa isi cumpere o masina, masina pe care cu timpul o poate schimba sau modifica, in functie de preferinte si de banii de care dispune. Toate masinile prezente in joc sunt structurate in diverse categorii, astfel ca preturile sunt accesibile pentru toti utilizatorii, inca de la inceput. Dupa achizitionare masinii aveti dreptul sa o modificati, adaugand diferite piese de diferite nivele, este de retinut faptul ca piesele se scumpesc in functie de nivelul acestora, in asa fel incat cu una dintre masinile slabe sa nu poata egala o masina foarte performanta.

 

 

Scurte intrebari care pot fi utile:

 

I: Pot detine cate masini vreau?

R: Da!Poti detine cate vrei.

I: Pot participa la orice cursa?

R: Nu!Felul cursei este ingraditit de tipul masinii!

I: Dupa ce cumpar o piesa,imi apare ca o pot cumpara din nou,e cumva pe nivele?

R: DA!este pe nivel,fiecare nivel al piesei ridica caracteristicile masinii si fiecare nivel costa mai mult decat celelalte!

I: Vreau sa ii dau mesaj privat prietenului meu ca sa participam la o cursa,dar cand ii introduc numele nu merge..de ce?

R: Trebuie sa ii introduci IDUL,un numar special cu care se identifica fiecare jucator.

I: Este bine sa investesti in masina?Ce sanse am daca am upgradat masina cu caracteristici superioare concurentilor?

R: Iti sporesc sansele sa castigi dar asta nu inseamna ca garantat vei castiga.Un factor este norocul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jocul a fost Cracing.org, intre timp s-a inchis, oricum se pare ca avea o gramada de probleme cu buguri, conturi sparte, si tot asa. In concluzie, se inchide si subiectul de fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×