Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Campanie impotriva vitezei excesive

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

chiar nu conteaza cine face campania asta, important este ca se raspandeste si la noi.

 

oricum, vad ca fenomenul este de a observa o insecta in borcan (wow ce clip fain .. pacat ca nu e la noi ..) , nu de a raspandi filmuletul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar nu conteaza cine face campania asta, important este ca se raspandeste si la noi.

 

oricum, vad ca fenomenul este de a observa o insecta in borcan (wow ce clip fain .. pacat ca nu e la noi ..) , nu de a raspandi filmuletul.

Si totusi l-am raspandit, nu-i asa? Sau macar ma straduiesc sa fac asta SI prin intermediul mega-portalului roportal.ro Mi-am pus, evident, pb asta deoarece consider ca siferii din Romania au nevoie de mai multe initiative de acest gen decat cei din nordul Europei si totusi.. cand voi gasi un asemenea filmulet made in Romania, fii sigur ca il voi raspandi cu mandrie :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ar fi deajuns ca primariile sa trimita cate un pliant specific fiecarei famili pe care o are inregistrata ca rezident si pe care 'teoretic' o reprezinta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu le-ar pasa ... majoritatea celor care fac accidente stiu riscul la care se arunca, numai ca pe moment nu prea le pasa. E drept, ar mai scadea numarul lor, dar nu cu mult, pt. ca azi vezi un spot, te "linistesti" vreo sapt., dupa care uiti de el si da vitejia in tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era emisiunea aia 'Reflectii rutiere',parca.

Si pe realizator il chema nustiucum Vochin. Avea aceeasi replica,cand era vorba despre accidentele produse din cauza vitezei excesive, 'Unde va grabeati asa domnule (cutare)?'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu le-ar pasa ... majoritatea celor care fac accidente stiu riscul la care se arunca, numai ca pe moment nu prea le pasa. E drept, ar mai scadea numarul lor, dar nu cu mult, pt. ca azi vezi un spot, te "linistesti" vreo sapt., dupa care uiti de el si da vitejia in tine

Nu viteza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×