Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu mi-am dorit sa fiu lasata in pace, sa imi vad de ganduri singura si ... acum am singuratate de nu pot duce :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt si eu curioasa dak este cineva pe acest forum caruia sa ii placa sa fie singur.

Eu unele dintre cele mai placute momente le petrec cind sunt singura. Acest lucru il simt ink din copilarie . Ador sa fiu singura cu gindurile mele, fara ca cineva sa ma deranjeze cu o cartea buna alaturi, cu muzica la fel.:crazy:"

Exista cineva pe aici care a simtit macar o data ca iubeste singuratatea? :">

si mie imi place sa fiu singura dar nu iubesc singuratatea,uneori este preferabil sa fi singur dar numai UNEORI. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singuratatea...Desi traim in grupuri forte bine individualizate

si comunicam unii cu altii si ne iubim unii pe altii ne gandim

unii la altii,totusi in momentele dificile ramanem singuri.

Singuratatea este necesara mentinerii echilibrului cel

putin in cazul meu.Lumea ma deprima si ma intristeaza.

Suntem asa de distanti...si singuri.Traim singuri,murim

singuri,dar vietuim impreuna :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cateodata ai nevoie de singuratate pentru a-ti pune ordine in ganduri dar omul este o fiinta sociala...nu suntem facuti sa traim singuri. Eu de obicei cand ma simt singura ma uit in jurul meu si e imposibil sa nu gasesc pe cineva....si sunt sigura ca este la fel la toti ..numai k nu va uitati cu atentie...poate si altii sunt la fel de singuri ca voi si au la fel de multa nevoie de companie.Trebuie sa invatam sa apreciem ce avem si sa nu suferim atat dupa ceea ce ne-am dori dar, momentan, nu putem avea. :yahoo: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

singuratatea este teama de a fi cu tine......fugi de ea ...fugi de tine....

dar e necesara......asa vezi adevaratul"eu".........si multi nu suporta sa se cunoasca.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt si eu curioasa dak este cineva pe acest forum caruia sa ii placa sa fie singur.

Eu unele dintre cele mai placute momente le petrec cind sunt singura. Acest lucru il simt ink din copilarie . Ador sa fiu singura cu gindurile mele, fara ca cineva sa ma deranjeze cu o cartea buna alaturi, cu muzica la fel.:jester:"

Exista cineva pe aici care a simtit macar o data ca iubeste singuratatea? :">

...............

................

.............................me me me..........dar in viata nu reusesti de unul singur niciodata,ai nevoie de prieteni,de familie....de zgomot...numai asa iti dai seama cat iubesti linistea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma simt singura si neinteleasa de putini aleasa si grasa, mofturoasa si geloasa....sunt femeia perfecta si totusi nimeni nu ma vrea pt cateva min :jester: singuratatea este o boala si inceputul tuturor bolilor :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma simt singura si neinteleasa de putini aleasa si grasa, mofturoasa si geloasa....sunt femeia perfecta si totusi nimeni nu ma vrea pt cateva min :jester: singuratatea este o boala si inceputul tuturor bolilor :orc:

Singurătatea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×