Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt si eu curioasa daca este cineva pe acest forum caruia sa ii placa sa fie singur.

Eu unele dintre cele mai placute momente le petrec cind sunt singura. Acest lucru il simt inca din copilarie . Ador sa fiu singura cu gindurile mele, fara ca cineva sa ma deranjeze cu o cartea buna alaturi, cu muzica la fel.:lol2:"

Exista cineva pe aici care a simtit macar o data ca iubeste singuratatea? :">

Editat de bydy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desigur, de multe ori imi place sa raman singur, cu linistea si cu gandurile mele... chiar daca am astfel de momente (ca majoritatea, de altfel) cel mai mult imi place sa fiu in compania prietenilor, a oamenilor in general.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi place sa ramin singura... desi ocaziile sint mai rare... imi pot termina treaba mai repede ori pot merge unde am de dus fara sa ma gindesc unde sint copii... si pot spune ca mi se pare ciudat citeodata cind nu am copii dupa mine... aproape ca ma sperii daca i-am pierdut... in alte cuvinte, sa fiu singura ptr. mine acum este un "treat"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta cu totii avem momente in care cel mai mult ne place sa fim singuri cu gandurile noastre.

De cele mai multe ori in acele clipe imi place sa merg pe malul unei ape, si sa privesc natura, sa ascult fosnetul frunzelor si pur si simplu sa stau, sa nu fac nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adoram sa fiu singura inainte ...pur si simplu stateam si ma gandeam aiurea...acum nu stiu de ce dar nu imi mai place..ma deprima sa fiu singura, singurele momente cand vreau sa fiu singura e atunci cand fac curat..nu imi place sa mai fie cineva in casa cand fac curat..atunci pot sa fiu singura fara sa ma gadesc aiurea pentru ca fac treaba dar in rest am inceput sa urasc momentele in care sunt singura :Pe:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte foarte rare momentele in care imi doresc sa fiu singura, sunt o fire deschisa si imi place sa fiu mereu inconjurata de oameni dragi mie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De obicei prefer sa fiu singur cand sunt trist si nu vreau ca ceilalti sa observe sau cand vreau sa fiu eu cu gandurile mele,atunci meditez ma gadesc la tot felul de lucruri si mai si visez si imi creez propria lume dar din care ies destul de repede pentru a nu ma acomoda cu ea si pentru a nu ma izola

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea buna era: Exista cineva care nu prefera nici un moment de singuratate, nu-si acorda niciodata libertatea de a avea o "conferinta" monologata :De ... chestia asta e necesara pentru o buna functionare :lol2: . Nu tine de egoism, e ceva normal. Poate sunt perioade cand nu avem chef de nimeni, nu-i nimic. Toate trec.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebarea buna era: Exista cineva care nu prefera nici un moment de singuratate, nu-si acorda niciodata libertatea de a avea o "conferinta" monologata :De ... chestia asta e necesara pentru o buna functionare :lol2: . Nu tine de egoism, e ceva normal. Poate sunt perioade cand nu avem chef de nimeni, nu-i nimic. Toate trec.

[snapbacca]64084[/snapbacca]

 

As vrea sa te vad dupa 30 de ani, daca iti mai place atat de mult singuratatea... :Pe Sunt intr-adevar momente cand este necesar sau simti nevoia sa fii singur, dar te asigur ca exista si reversul medaliei si asta nu pentru ca nu ai avea prieteni ci pentru ca realizezi ca esti singur, cu problemele tale, intr-o mare de prieteni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa te vad dupa 30 de ani, daca iti mai place atat de mult singuratatea...  :Pe Sunt intr-adevar momente cand este necesar sau simti nevoia sa fii singur, dar te asigur ca exista si reversul medaliei si asta nu pentru ca nu ai avea prieteni ci pentru ca realizezi ca esti singur, cu problemele tale, intr-o mare de prieteni.

[snapbacca]64092[/snapbacca]

Ohohoho!!! dar cine-a zis ca-mi place singuratatea... vai de mine! Asta-mi lipsea.Am zis ca unele momente sunt dedicate propriei mele persoane, tocmai de-aia, pentru ca problemele mele nu pot fi rezolvate de prietenii mei.....pana la a iubi singuratatea... e distanta de sapte mari si sapte tari :Pe

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×