Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Clar ca fiecare om isi doreste sa aiba momentele lui de singuratate, de pana acolo incat sa traiesti cele mai frumoase clipe singur.....e cam mult! Si eu imi doresc sa fiu singura cateodata cu o carte buna, fara copii, fara sot, fara galagie, dar ....sunt rare momentele alea! Si pentru ca sunt rare stiu sa le apreciez mai mult :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am descoperit ca sunt singura cand l-am intalnit pe el, pana atunci imi fusese bine asa...iubeam singuratatea si azi am ajuns sa nu ma mai suport, caci l-am alungat din viata mea si totusi el este peste tot...singuratatea a devenit un chin pe care nu-l cunosteam...parca nimic nu mai este asa important...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am descoperit ca sunt singura cand l-am intalnit pe el, pana atunci imi fusese bine asa...iubeam

 

Atunci ti-ai umplut singuratatea, de care nu erai constienta, cu el. Dar poate el vroia sa fie cu TINE care inca nu exista pentru ca erai singura. Asta sa fi fost cauza despartirii? A suferintei tale, mai curand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place singuratatea! Sau asa eu vreau sa cred! Poate uneori imi lipseshte comunicare, deshi nu as vrea sa fiu singur, dar se primeste ca ramin! De multe ori imi spun "Ce iti trebue sa fii cu cineva, tu esti singur, tot timpul ai fost singur si asta imi place", desi stiu ca asta nu e drept si am nevoe sa fiu cu cineva eu tot imi repet asta intruna pentru a ma linishti, m-am saturat de singuratate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum nu?Visul meu de cand eram mica este sa am locuinta mea sa fiu singura.Este foarte bine sa fii singur, doar tu cu tine insuti. :doh:

 

Copilu... a postat o data si a fugit ... nu l-o fi lasat mamica sa posteze mai mult ...asta este viatza cand nu esti singur :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mereu am avut parte de o familie si vesnic m-am simtit singura, mi-am trait mai mult de jumatate din viata, inclin sa cred ca asa voi ramane, singuratica...si nu-mi place deloc.

Ma simt neputincioasa, n-am o cale de iesire.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×