Sari la conținut
Forum Roportal
spacemarcian

NAVA spatiala 100% Romaneasca

Postări Recomandate

da stiam ca romanii sunt destepti si ar putea sa faca mult mai mult dar uite cat le-a luat 8 ani, lipsa de bani in toate domeniile.Pacat resurse avem material nu oricum :lol2: celor care au realizat asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi vine sa cred..! la cat se fura la noi in tara rachetuta aia n-o sa ajunga nici sa traca de 5000 m da sa ma isi iasa din orbita.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu-mi vine sa cred..! la cat se fura la noi in tara rachetuta aia n-o sa ajunga nici sa traca de 5000 m da sa ma isi iasa din orbita.......

[snapbacca]64284[/snapbacca]

hai sa fim seriosi nu se ajunge sa se fure si aici oricum cred si sper ca ai spuso in gluma nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu mi-as fi dorit sa o fi spus-o in gluma da ma tem ca ar putea fi si un sambure(surub) de adevar pa undeva------sper ca aici tu sa ai dreptate, steal_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc ca sa muncit foarte mult la ea 8 ani e ceva si sa iasa naspa doar pentru ca vreo 10 idioti sau imbogatit din bani care probabil au venit din fonduri internationale ar fi jenant

Editat de steal_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este f jenant da unii ®romani n-au obraz asa ca nu mi se pare imposibil. sa-a mai facut asa si cu alte fonduri straine care trebuiau fol pentru cauze mai nobile........si apropos, uite ce ne arde noua romanilor sa facem cand tara e in saracie lucie....poate n-or vrea aia de la (b)ARCA sa faca concurenta la NASA......daca se intampla asta atunci reteaua mea din cartier facuta din 15 oameni e Silicon Valley si toti cei care stiu cum sa faca un site sau un programel sunt membrii cu dreppturi depline la Microsoft

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca vor sa concureze nasa probabil chiar au colaborat la acest proiect si cat despre saracie e si vina noastra a dat statul ajutor pentru construirea caselor si ei au vandut materialele si sau du la crasma deci no comment

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da aici ai dreptate da nu cred ca era momentu potrivit pentru asemenea angajament di nparta tarii noastre dragi(draga cand o zbura porcu')

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
haideti sa nu mai fim carcotasi si sa recunoastem ca e o realizare. Mai bine le-am tine pumnii decat sa aberam. Un eventual premiu ar duce, de ce nu la imbunatatirea imaginii Romaniei.. sau de nu castiga macar sa faca furori pe acolo, , tot e bine.
Editat de maybe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×