Sari la conținut
Forum Roportal
Bebituca

T.G.

Postări Recomandate

Sorry, "dear", dar aparentele inseala de cele mai multe ori. Imi cer scuze ca te-am dezamagit! Anyway, cand aflati ceva despre inconfundabilul maestru TUDOR GHEORGHE, spuneti-mi si mie, va rog!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sorry, "dear", dar aparentele inseala de cele mai multe ori. Imi cer scuze ca te-am dezamagit! Anyway, cand aflati ceva despre inconfundabilul maestru TUDOR GHEORGHE, spuneti-mi si mie, va rog!

 

A aparut recent ultimul sau album "Cu Isus in celula", versuri ale lui Radu Gyr si alti poeti damnati.

 

Nu stiu daca ai ascultat albumul "Reintoarcerea"...mie mi-a sugerat durerea unui neam intreg, ala carui sperante din 1989 s-au facut tandari in n ani de tranzitie...si a reusit sa exprime mai bine dezamagirea decit tone intregi de analiza politica si talk-show...

 

"Am tăcut at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sorry, "dear", dar aparentele inseala de cele mai multe ori. Imi cer scuze ca te-am dezamagit! Anyway, cand aflati ceva despre inconfundabilul maestru TUDOR GHEORGHE, spuneti-mi si mie, va rog!

 

 

 

 

 

Bebitica,nu ti se pare ca tudor gheorghe seamana cu cineva?parca ar fii vasile alecsandrii :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aveam o profa de romana ce incerca din rasputeri sa para culta si o tot dadea cu tudor gheorghe.

profa miera antipatica asa ca am ajuns sa il consider de doi lei. asta pana alaltaieri cand ma intorceam acasa si pe masina am prins o melodie de-a lui la radio. nu pot sa zic ca imi plac toate melodiile, dar are cateva care imi merg la suflet.

abia acuma miam dat seama ca omul asta pentru suflet canta

Editat de mith

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×