Sari la conținut
Forum Roportal
snip3r-xp

Cum sa arati sa sa te simti bine?

Postări Recomandate

Daca stii ce sa vorbesti cand trebuie si sa faci ce fac toti prietenii tai nu o sa fii luat drept fraier de catre ei

 

be yourself, spunea o reclama la un sprei. dar nu trebuie sa faci tot ce fac prietenii (daca unu' dintre ei se drogheaza, ce faci? te droghezi si tu?). asta inseamna copiere. daca esti mai increzator in fortele proprii, nu vei fi luat de fraier de catre unii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine dar daca ei se considera shmecheri si cu figuri d'astea...tot de mine au nevoie cand li se strica calculatorul dar cand nu ma barfesc la clotul strazii.E vreo problema daca nu am muschi pe mine sau nu sunt cine stie ce macho

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
be yourself, spunea o reclama la un sprei. dar nu trebuie sa faci tot ce fac prietenii (daca unu' dintre ei se drogheaza, ce faci? te droghezi si tu?). asta inseamna copiere. daca esti mai increzator in fortele proprii, nu vei fi luat de fraier de catre unii.

Stiu asta dar....ce sa fac daca ei sunt figuranti si eu nu prea am prieteni....macar sa fiu salutat cand ii vad la coltu' strazii nu luat la misto :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu asta dar....ce sa fac daca ei sunt figuranti si eu nu prea am prieteni....macar sa fiu salutat cand ii vad la coltu' strazii nu luat la misto :cheer:

fii mai cu "nasul pe sus" (mai increzator in tine) si mai indiferent...o sa mearga :lazy: trebuie sa iti alegi tu prietenii, nu sa te aleaga ei pe tine si in plus iesi cu prietenii pe care ii ai si incearca sa cunosti si alta lume :lazy: succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fii mai cu "nasul pe sus" (mai increzator in tine) si mai indiferent...o sa mearga :doh: trebuie sa iti alegi tu prietenii, nu sa te aleaga ei pe tine si in plus iesi cu prietenii pe care ii ai si incearca sa cunosti si alta lume :unsure: succes

deci sa vad daca am inteles.....Trebuie sa le fiu eu superior..sa nu ii bag in seama dar daca ma iau la misto?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a fi cu nasul pe sus nu-i egal cu a fi increztor. aia se numeste persoana increzuta.

apropo. indiferenta doare cel mai tare.. superioritatea asta, din pacate, s-a dus pe apa sambetei. ceea ce conteaza acu' sunt : banii, valoarea banilor, masini cool (pai vad ca se poarta cuvantu' asta) si ţoale cat mai lucioase si stridente (si care te orbesc).. si lista poate continua. eh... tot la vorba mea raman : be yourself. poti sa fi superior cuiva (lasa materialismul) : doar intelectual.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a fi cu nasul pe sus nu-i egal cu a fi increztor. aia se numeste persoana increzuta.

apropo. indiferenta doare cel mai tare.. superioritatea asta, din pacate, s-a dus pe apa sambetei. ceea ce conteaza acu' sunt : banii, valoarea banilor, masini cool (pai vad ca se poarta cuvantu' asta) si ţoale cat mai lucioase si stridente (si care te orbesc).. si lista poate continua. eh... tot la vorba mea raman : be yourself. poti sa fi superior cuiva (lasa materialismul) : doar intelectual.

am incercat asta cativa ani...acum in a 8a e nasol ca toti sunt shmecheri si nu ezita sa dea cu pumnul

 

As da si eu dar imi este ca se poate ridica oricand si nu prea stiu sa ma apar..pana pun ceva muschi pe mine o sa stau mai pe invisible si cand ies pe strada ma setez "hide" :P dar tot dau de colegi la scoala tupeisti care au telefoane misto si manele la maxim si figuri Cum sa ma impun intelectual cu nite inculti ?:lol:

Editat de snip3r-xp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×