Sari la conținut
Forum Roportal
catalin190389

Cazare camin particular

Postări Recomandate

universitatea Titu Maiorescu are camin particular undeva la Timpuri Noi

 

dar trebui sa te duci personal si sa vorbesti cu ei ca altfel nu rezolvi nimic prin telefon

 

 

later edit: cred ca e Niculae Titulescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si la Romano-Americana au camin. Acum nu stiu daca numai pentru studentii lor sau si pentru altii. A stat o colega de-a mea acolo si am fost la ea in camera. Arata super bine, avea si calculator, net, mobila noua, baie noua, totul ok si curat. Numai ca era destul de scump. Parca 8 milioane si ceva pe luna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut! Stie cineva vreun camin particular prin Bucuresti ? E cineva de pe aici student si locuieste intr-un camin particular? Eu stiam de unul pe undeva prin Regie...in zona Crangasi...

 

 

ai aflat de caminul particular din crangasi? este cumva al Institutului Teologic Baptist? pt ca eu asa am auzit si am mai auzit si ca e cam strict... astept un raspuns urgent daca stiti ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai aflat de caminul particular din crangasi? este cumva al Institutului Teologic Baptist? pt ca eu asa am auzit si am mai auzit si ca e cam strict... astept un raspuns urgent daca stiti ceva

da, asa este, e al Institutului Teologic Baptist si da, e stict. am avut o prietena care a stat acolo si nu prea putea sa faca nici o miscare :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×