Sari la conținut
Forum Roportal
Cleric Preston

Abuzarea organului...legii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

http://www.protv.ro/stiri/social/romanul-n...reclamagiu.html

 

Dupa ce au fost semnalate in ultimii ani cazuri de femei la varsta a treia care au sunat de mii de ori la 112 ori direct la pompieri pentru a reclama ca sunt "in flacari", iata ca femeile singure de peste 45 de ani au schimbat strategia. Au devenit reclamagii de profesie la adresa vecinilor barbati, cu acuze care mai de care mai diverse dar si cu reclamatii mai bizare in genul, citez: "se plang ca sunt gazate, ca cineva le extrage celulita, ca sunt violate in diferite zone ale corpului, ca sunt iradiate pe sub usa, ca sunt monitorizate permanent...."

 

Ce credeti, lipsa cronica de "organ" poate duce chiar si la...femeie (de la o anumita varsta, desigur mult prea tardiv) la abuzarea... organului legii? Socializarea, amabilitatile intre vecini, o cafeluta la timpul oportun cu un vecin sau mai multi ar scuti statul de cheltuieli inutile?

 

Am impresia ca asemenea femei sunt in asa hal de nevroza ca nici nu isi mai constientizeaza nevoile sau ca nici nu le-au constientizat vreodata. Altfel, macar acum la 45-50 de ani ar apela si ele in mod divilizat la serviciile unui gigolo decat sa isi abuzeze vecinii barbati cu reclamatii fanteziste. Asadar si prin urmare, iata ca pe termen lung, zeci de ani, abstinenta poate avea efecte nocive chiar si la sexul feminin. Tii, n-as fi crezut asta pana nu a aparut in presa stirea aia cu sotia pacientului dr-ului Ciomu, in divort la 4 ani dupa nefericitul eveniment de ciomuire a organului. Dar stirea de astazi mi-a confirmat in mod indubitabil banuielile. Abstinenta si sindromul NFB duc la abuzarea altor organe ale...statului.

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am impresia ca asemenea femei sunt asa hal de nevroza ca nici nu isi mai constientizeaza nevoile sau ca nici nu le-au constientizat vreodata.

 

Abstinenta si sindromul NFB duc la abuzarea altor organe ale...statului.

 

Abstinenta sau lipsa de preocupare?La tara,femeile se scoala cu noaptea-n cap sa dea mancare la gaini,porci,altele...dupa care pleaca la prasit castravetii ...la bloc ce vrei sa faca?Daca presedintele asociatiei de locatari nu i-a nici o masura,uite ce se intampla...nu e vina lor. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La tara,femeile se scoala cu noaptea-n cap sa dea mancare la gaini,porci,altele...dupa care pleaca la prasit castravetii ...la bloc ce vrei sa faca?Daca presedintele asociatiei de locatari nu i-a nici o masura,uite ce se intampla...nu e vina lor. :crazy:

 

Presedintele e de obicei si el batran, nu poate oferi castraveti la toate. Pensia mica, l-ar strange nevasta de gat.

 

Abstinenta sau lipsa de preocupare?

 

Păi tu crezi că femeile alea

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cel mai bun vecin este cel care nu il ai M. Sadoveanu

 

Bun, si daca il ai si e necooperativ cu vecinele singure, iata ce pateste, e acuzat ca ar fi...

post-147859-1220164310_thumb.jpg

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
So, articolul se termina cu ...

<<Ce crezi ca ar trebui sa faca politistii in fata unor astfel de reclamatii?>> 8)

 

Sunt intrebati cititorii?Pai ce fel de organ e asta?Incapabil? :P

 

cel mai bun vecin este cel care nu il ai M. Sadoveanu

 

Ideal...sau ireal...Ca tot ar gasi ele o solutie...ar fi violate de extraterestri...:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un organ timorat.

 

Asta da,motiv de stres...De aia recomand eu mersul pe teren...nu te mai plafonezi stand la birou. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta da,motiv de stres...De aia recomand eu mersul pe teren...nu te mai plafonezi stand la birou. :crazy:

 

Si care e legatura cu politistul comunitar? El nu merge cu trenul...prin oras.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si care e legatura cu politistul comunitar? El nu merge cu trenul...prin oras.

 

pe teren am zis...nu pe/cu/in tren :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×