Sari la conținut
Forum Roportal
Cleric Preston

Abuzarea organului...legii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Asadar, fiind menopauza o perioada in care femeia e deposedata de armele seductiei, "

 

DESCHIDE OCHII!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

esti om inteligent, cum poti scrie asa ceva?

 

Hm, despre pitipoance era vobrba in reportaj? Stai sa revad...

 

Nu. Era vorba despre femei la menopauza din mediul ... urban.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar, dupa atatia amar de ani de abstinenta, am impresia ca ele vor stimuli mai puternici, de la organul legii, care totusi sunt niste stimuli reali.

 

Oare le stimuleaza denumirea de ...organ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ar trebui sa faca?

Sa apeleze la violatorii de babe de la tara,dati tot la stiri.Poate ar impaca ambele ''tabere''

 

Vezi, asa pare la prima vedere. Ca asta ar fi cauza, lipsa cronica de "organ", iar solutia, abuzarea de..."organul" legii. In realitate, nu asta e cauza adevarata. E doar cauza aparenta de care rad oamenii. Si ca sa fiu in ton cu aria "coltul vesel", am facut si eu bascalie.

Daca era sa fac un topic la aria de psihologie, scriam cu totul altceva. Oamenii rad tocmai de lucrurile pe care nu le inteleg. Paradoxal nu?

Sa razi interpretand in mod fantastic realitatea nu e deloc paradoxal, ba e chiar un obicei des uzitat. Pentru ca atunci cand intelegi cauzele reale, nu-ti arde deloc de r

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O dai pe psihologie...parca era coltul vesel! :o:

Ca parte psihologica ai dreptate si asta nu se limiteaza doar la atat.Copilaria,''traumele'' din copilarie,sunt cauzele comportamentale a multor persoane .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ai vazut in reportaj ca omul e confuz si timorat. El nu stie exact ce sa faca in fata ...reclamatiei ori a...femeii. Cred ca aceasta confuzie l-a inspirat pe şugubăţul redactor.l :P

Ce sa faca, sa-i spuna sa se trezeasca, ca e dimineata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×