Sari la conținut
Forum Roportal
giovi

"Friends"

Postări Recomandate

Am fost surprinsa ca inca nu era nici un topic deschis despre "Friends" ..

 

Mie imi plac mult de tot, nu cred ca m`as putea satura de ei. De cateva saptamani am copiat pe calculator majoritatea episoadelor, si cand am un pic de timp liber, profit si ma uit la cate unul.

post-4759-1125131622_thumb.jpg

post-4759-1125131663_thumb.jpg

post-4759-1125131712_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, intr-adevar..si mie mi-au placut foarte mult..au intrat in istorie, ca sa zic asa...

 

se mai difuzeaza serialul pe undeva?..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ia-le de pe net Vero.Sunt toate cele 10 sezoane ;)Prezinta avantajul de a putea vedea 25 de episoade unul dupa altul daca ai chef :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hiu, ma speriam ca nu mai place la nimeni :roll:)

 

nu se difizeaza la tv acuma..

Daca is vreodata suparata (se mai intampla:pe) ma uit la ei ....mai bine decat medicamentele, nu? :lol2:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

clar!

si fanilor inraiti le recomand si "Joey".A fost facut doar un sezoon pana acum,si e doar cu Joey,dar ACELASI Joey! :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nea... mie nu`mi prea place -Joey", nu mai are acelasi farmec... nu stiu de ce..

 

desi Joey e un scump :roll:

post-4759-1125167780_thumb.jpg

post-4759-1125167836_thumb.jpg

post-4759-1125167878_thumb.jpg

post-4759-1125167929_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mersi, anomalia, will do.

 

da, nici mie nu prea-mi place "Joey".. Matt Le Blanc (parca asa e, nu?) da, dar serialul mi se pare un pic prea exagerat.

 

are cateva faze cat de cat bune, dar nu se compara cu "Friends", care era pur si simplu plauzibil..mie asa mi se parea si cred ca asta e si reteta pentru un sticomde succes..looca at "Seinfeld", for ex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca tot friends e cel mai tare serial de comedie chiar daca s-a terminat de vreo 2 ani....pur si simplu te binedispune...am toate seriile pe dvd...mai urmaresc cate un episod din cand in cand

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la Friends,se pare ca unii chiar nu vor sa renunte sau poate ca nu au de ales....dupa ce Friends s-a terminat,producatorii s-au gandit sa-l ia pe Joey(Matt Le Blanc)care nici la terminarea serialului nu reusise sa-si faca si el un rost in viata (dupa cum arata acest nou serial) ii arunca un copil de 17 ani si.....vizionare placuta :suicide:

Oare cum au reactionat fanii serialului?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×