Sari la conținut
Forum Roportal
vio^

Muzica latino

Postări Recomandate

si chayanne canta frumos, luis miguel, alex ubago, fernando axel, ricardo montaner, RBD...in fine sunt mai multi cei care imim plac :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

muzik latino...aventura...sper k ati auzit de ei...sunt superi...au nishte melodii superbe...sincer...chiar ii recomand...:P de asemenea imi place si mie alex ubago, sin bandera, thalia...etc...:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place!!!!ce muz latino imi place??hmmmmmm........pai chayenne,luis miguel,rafaga etc.mai sunt dar nu enumar acum :unsure: !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu-mi place un artist anume, in totalitate. nici latino, nici alt gen. imi place cate-o melodie de la unul, una de la altul... conditia e sa-mi atinga sufletul.

latino? pai sa vedem:

thalia - "no me ensenaste" (in rest nu-mi prea place muzica ei)

Chayenne - "Sentada aqui en mi alma" , "y tu te vas"

Marco Antonio Solis - "Si no te hubieras ido" (asta e perfecta! merita ascultata)

si inca vreo doua de-a lui Mark Anthony :frusty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi plac mai mult melodiile " de corazon" la auzul carora chiar te trec fiorii :doh:

desi nu sunt o fana a genului sunt unele melodii care merita ascultate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi place foarte mult muzica latino..de fapt..imi plac aproape toate genurile, in special cele pe care pot sa dansez, deci si latino.. Ca artisti, imi plac Shakira - la tortura, ojos asi, objection, si altele, de la Thalia - no me ensenaste, a quien le importa, piel morena, mai multe de la Julio Iglesias, David Bisbal - oye el boom :o: , Juanes..etc...sunt multi...dar nu cred ca e vreun cantaret la care sa-mi placa toate melodiile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×