Sari la conținut
Forum Roportal
cam3lutza

Va atrag fetele pistruiate? [pt baieti]

Evaluează acest topic

~pistrui  

51 membri au votat

  1. 1. Va plac mai mult fetele cu pistrui sau fara?

    • Cu pistruuui!
      20
    • Fara pistrui..
      31


Postări Recomandate

Deci,baieti.. pe voi va deranjeaza fetele pistruiate?Spun asta pentru ca si eu fac parte din categoria lor..

~am 1.68,par blond-roscat,84-60-90,ochi verzi si pistruuui care pe mine, sincer, nu ma prea deranjeaza si sunt curioasa daca pe voi da!:think:) :think: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci,baieti.. pe voi va deranjeaza fetele pistruiate?Spun asta pentru ca si eu fac parte din categoria lor..

~am 1.68,par blond-roscat,84-60-90,ochi verzi si pistruuui care pe mine, sincer, nu ma prea deranjeaza si sunt curioasa daca pe voi da!:P) :think: :think:

Arati bine cu barba. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci,baieti.. pe voi va deranjeaza fetele pistruiate?Spun asta pentru ca si eu fac parte din categoria lor..

~am 1.68,par blond-roscat,84-60-90,ochi verzi si pistruuui care pe mine, sincer, nu ma prea deranjeaza si sunt curioasa daca pe voi da!:think:) :think: :o:

 

Daca ai peste 18 ani, nu ma deranjeaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ai peste 18 ani, nu ma deranjeaza.

vezi ca nu a spus nimic despre greutate...

se poate deduce. din dimensiuni ( aproximativ ) ...dar totusi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sondajul tau e monoton si oarecum marginit - nu accepti si ipoteza ca poate pistruii nu conteaza - pe unele chipuri ei vin ca turnati - pe altele sunt intr-adevar un accesoriu in plus ...

 

La urma urmei nu exista o reteta a frumusetii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De exemplu, unei fete ii sta bine cu pistrui. Numai in cazul baietilor ar fi cu adevarat un accesoriu in plus. Eu si acum mai am pistrui si arat ca si cum as avea echimoze pe fata. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sondajul tau e monoton si oarecum marginit - nu accepti si ipoteza ca poate pistruii nu conteaza - pe unele chipuri ei vin ca turnati - pe altele sunt intr-adevar un accesoriu in plus ...

 

La urma urmei nu exista o reteta a frumusetii

 

 

Right! Eu am cativa pe nasuc si sunt foarte simpatici si vorba lui "imi vin ca turnati"-fac parte din decor, parca acolo ar fi trebuit sa stea...n-am avut niciodata probleme cu lumea sau cu baietii din cauza lor, ba dimpotriva... :spiteful:

Sunt alte chestii care atrag atentia...pistruii sunt irelevanti! Cel putin in cazul meu...

Editat de ArteMiss

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
~am 1.68,par blond-roscat,84-60-90,ochi verzi si pistruuui care pe mine, sincer, nu ma prea deranjeaza si sunt curioasa daca pe voi da!:x:) :spiteful: :doh:

 

unde ai pistrui?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×