Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Initial m-am gandit sa scriu despre adevarurile din pat, dar nu aveam suficient material pentru a realiza un articol, asa ca a trebuit sa ma multumesc cu un articol ce se preteaza la doua trei continuari pe putin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica vrei sa spui ca femeile mint in pat? Tocmai ce ti-ai pus toti membrii de sex feminin in cap. :o:

:think:

nu toate....

majoritatea...

procente?....hm

ma mai gandesc daca le dau sau nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca in aceste reviste scriu niste fete care mimat prea mult si presupun ca si altele o fac. Oricum, un partener "priceput" se prinde.

Iote cine are dreptate.

Pai scuza-ma, tin minte ca acum ceva timp aveam un prieten cu care n-am avut orgasm decat de vreo 2 ori in pat. Din atateaaaaa dati.

Dar i-am zis. N-am mimat, ca nu aveam motiv.

 

Stai ca nu veni Cleric cu AT-ul. :think:

Dilie esti. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca in aceste reviste scriu niste fete care mimat prea mult si presupun ca si altele o fac. Oricum, un partener "priceput" se prinde.

articolul este scris de un baiat.. :think:

................

ce inseamna un barbat priceput?

dar o femeie priceputa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca in aceste reviste scriu niste fete care mimat prea mult si presupun ca si altele o fac. Oricum, un partener "priceput" se prinde.

 

Adica vrei sa spui ca femeile mint in pat? Tocmai ce ti-ai pus toti membrii de sex feminin in cap. :think:

 

Stai ca nu veni Cleric cu AT-ul. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o:

nu toate....

majoritatea...

procente?....hm

ma mai gandesc daca le dau sau nu

Nu le da, ca se poate sa ai dreptate sau se poate sa nu ai.

In primul rand, o femeie poate avea orgasm sau nu. De cele mai multe ori, nu. Ba sunt obosite, ba n-au chef, ba se gandesc la ciorba de pe foc, ba preludiul nu a fost suficient de lung, ba partenerul nu e suficient de bun la pat.

Multe mint ca sa le satisfaca orgoliul, dar eu nu inteleg utilitatea acestor minciuni. Scopul e sa te perfectionezi in pat si sa te simti cu mult mai bine decat data trecuta, nu sa ai aceeasi prestatie de fiecare data si sa nu faci nimic. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu le da, ca se poate sa ai dreptate sau se poate sa nu ai.

In primul rand, o femeie poate avea orgasm sau nu. De cele mai multe ori, nu. Ba sunt obosite, ba n-au chef, ba se gandesc la ciorba de pe foc, ba preludiul nu a fost suficient de lung, ba partenerul nu e suficient de bun la pat.

Multe mint ca sa le satisfaca orgoliul, dar eu nu inteleg utilitatea acestor minciuni. Scopul e sa te perfectionezi in pat si sa te simti cu mult mai bine decat data trecuta, nu sa ai aceeasi prestatie de fiecare data si sa nu faci nimic. :think:

da,,o femeie poate avea orgasm sau nu poate avea..

dar de crezi ca o minciuna satisface orgoliul barbatesc?

Killkoana spunea ca un barbat priceput isi da seama....ok..

atunci minciuna ce rol are in momentul respectiv..?

nu cumva este o tendinta de a demonstra si altceva?

 

In cazul meu nu se potriveste nici un punctulet de p-aci :o:

sa inteleg ca minti din rautate?

nu te cred..sau nu inteleg :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×