Sari la conținut
Forum Roportal
deutza_87me

Ex-ii si ex-ele...batai de cap

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

credeti ca poate exista o relatie de amicitie si atat intre fostii prieteni...de ex prietenul meu imi spune ca el a ramas foarte bun prieten cu fosta sa cu care a stat 3 ani si cu parintii ei...mi-a zis chiar sa iesim la restaurant cu ei..mie nu mi-a convenit...dar el mi-a zis ca sunt geloasa fara motiv.....voi ce parere aveti?

spune-i ca este diliu..

traieste cu istoria in brate..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

credeti ca poate exista o relatie de amicitie si atat intre fostii prieteni...de ex prietenul meu imi spune ca el a ramas foarte bun prieten cu fosta sa cu care a stat 3 ani si cu parintii ei...mi-a zis chiar sa iesim la restaurant cu ei..mie nu mi-a convenit...dar el mi-a zis ca sunt geloasa fara motiv.....voi ce parere aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credeti ca poate exista o relatie de amicitie si atat intre fostii prieteni...de ex prietenul meu imi spune ca el a ramas foarte bun prieten cu fosta sa cu care a stat 3 ani si cu parintii ei...mi-a zis chiar sa iesim la restaurant cu ei..mie nu mi-a convenit...dar el mi-a zis ca sunt geloasa fara motiv.....voi ce parere aveti?

 

Ca are dreptate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, poate exista o relatie de amicitie intre fosti iubiti. Dar nu stiu cum e, dupa ce ai stat trei ani in casa cu un om ... si cu parintii.. aia nu mai stiu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca are dreptate.

lasati mai fata in pace...

cum sa mearga la restaurant cu prietenul si cu fosta lui iubita +parintii acesteia..?

poate nu vrea sa o cunoasca asa bine pe fata cu care prietenul ei si-a tras-o timp de 3 ani..

sa mearga si sa auda povesti din amintirile lor frumoase?

cu siguranta asa se intampla...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lasati mai fata in pace...

cum sa mearga la restaurant cu prietenul si cu fosta lui iubita +parintii acesteia..?

poate nu vrea sa o cunoasca asa bine pe fata cu care prietenul ei si-a tras-o timp de 3 ani..

sa mearga si sa auda povesti din amintirile lor frumoase?

cu siguranta asa se intampla...

 

Pai da, dar asta nu mai e problema lui si a fostei, ci a ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credeti ca poate exista o relatie de amicitie si atat intre fostii prieteni...de ex prietenul meu imi spune ca el a ramas foarte bun prieten cu fosta sa cu care a stat 3 ani si cu parintii ei...mi-a zis chiar sa iesim la restaurant cu ei..mie nu mi-a convenit...dar el mi-a zis ca sunt geloasa fara motiv.....voi ce parere aveti?

Nu mi se pare nimic inneregula...eu am ramas prietena cu fostii,..in fine ,exista si exceptii.

Ce a fost a fost si s-a terminat,nu-mi mai trezesc nimic acuma.Mi se pare normal asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credeti ca poate exista o relatie de amicitie si atat intre fostii prieteni...de ex prietenul meu imi spune ca el a ramas foarte bun prieten cu fosta sa cu care a stat 3 ani si cu parintii ei...mi-a zis chiar sa iesim la restaurant cu ei..mie nu mi-a convenit...dar el mi-a zis ca sunt geloasa fara motiv.....voi ce parere aveti?

Eu n-am considerat normal sa raman prietena cu ex-ii. Ce a fost, a fost, iar daca ramanem prieteni, exista posibilitatea sa reinviem ce a fost. Cel putin, asta este principiul dupa care m-am ghidat pana acum si a fost mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai da, dar asta nu mai e problema lui si a fostei, ci a ei.

si a lui implicit

nu poti baga cu de-a sila in viata cuiva pe cineva care nu este agreat..sau nu este interesat

in asta situatie ,el ar face mai bine sa se abtina

vrea sa-i demonstreze cat de bun este el, ce caracter fin are,

de s-a despartit ?

hai sa fim seriosi

istoria este istorie..

se repeta odata la 100 de ani in alt context

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai putin... da' avem si "experti"?

exterti :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×