Sari la conținut
Forum Roportal
Flow18

Foarte multe basicute

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In ultima vreme am avut un contact sexual neprotejat cu o "fata..." ... si tare imi e ca am luat ceva de la ea , ce e nu stiu , poate ma puteti lamurii voi . Situatia se prezinta astfel , de la data aceea cand am facut sex cu prietena tot ii apare herpes.. nici bine nu ii trece si ii apare iar , la inceput am crezut ca nu e nimic grav dar acum am vazut ca imi apare si mie iar in jurului lui sunt foarte multe basicute si nu par a avea vreo legatura cu el, sunt micute si albe.. si foarte multe pe buza superioara , pe toata , sper ca ma puteti ajuta , Ms!

Editat de Flow18

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot ce e posibil sa fi luat vreo boala cu transmitere sexuala. Mergi de urgenta la medic si iti va spune el exact ce fel de boala este. Atentie: sa nu storci sau sa iriti cumva basicutele alea albe.

 

Nu te speria. Se va rezolva cu tratament!

 

P.S.: De acum inainte sa iti fie invatatura de minte si sa nu mai faci sex fara prezervativ (cu atat mai mult cu cat nu e vorba de relatie serioasa). Numai bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai luat sigur un herpes genital.Stai linistit ca se rezolva cu Zovirax unguent si Aciclovir comprimat (pentru ambii parteneri).

Le gasesti in farmacii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se va rezolva cu ce ii va spune medicul, dupa ce va merge la un control sa ii spuna ce are.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la un medic dermatolog si i-am aratat si basicutele de la gura si pe cele de jos iar acesta mi-a zis ca la gura sunt nu stiu ce glande iar ca jos nu e nimic , dar mie im se pare ca cele de jos se extind pe o suprafata mai mare.. si ce vroiam sa va intreb , ca am vazut ca un user mi-a zis ca e posibil sa am herpes genital , daca urmez tratamentul cu Zovirax unguent si Aciclovir comprimat si nu am nimic , pot aparea efecte adverse ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×