Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Blog de manelist

Postări Recomandate

deacord insa citeste cineva care nu-i din romania si nu prea stie cum e la voi isi creaaza imaginea asta de dizcriminatori....trebuie totusi sa existe o limita,ca nu treci direct de la coada vacii in ministru

Tu stii ce ai scris?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de manele si manelisti... A vazut cineva Poveste de cartier?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce, te deranjeaza ??

 

 

Ia spune-mi tu... ce face un tanar din provincie, student la Economie in Bucuresti, atunci cand scapa de sub controlul parental? Sau el e indreptatit sa chefuiasca in camin noapte de noapte pe banii parintilor doar pentru simplul fapt ca e un biet roman care vrea sa "studieze".

 

Haideti sa nu dramatizam. Topicul e deschis la coltul vesel, si dupa parerea mea, e vesel. Nu l-am deschis ca sa critic manelistii sau sa ne exprimam parerile contra si pro. Ca intamplator tipul e manelist, asta e alta problema,dar sa nu divagam de la subiect.

Puteti posta si voi ganduri "marete" ale acestor oameni,daca gasiti. Nu trebuie sa fie neaparat manelist. Toti gandim ..uneori :pardon:

 

Destule "ganduri marete" poti sa gasesti si pe acest forum. De ce trebuie neaparat sa-ti pierzi timpul vizitand blog-uri?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rog inchiderea topicului. Cred ca i-am distrat destul pe cei capabili sa inteleaga. Nu imi place offtopicul.

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia spune-mi tu... ce face un tanar din provincie, student la Economie in Bucuresti, atunci cand scapa de sub controlul parental? Sau el e indreptatit sa chefuiasca in camin noapte de noapte pe banii parintilor doar pentru simplul fapt ca e un biet roman care vrea sa "studieze".

 

 

 

Destule "ganduri marete" poti sa gasesti si pe acest forum. De ce trebuie neaparat sa-ti pierzi timpul vizitand blog-uri?

Pentru ca este scris de un manelar citit de o blonda :) :pardon: Ce rautacios sunt, nu? :)

 

Chiar fiind ea si manea, vreau melodia asta sa o dedic viitoarei mele sotii!

 

I-auzi aici!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rog inchiderea topicului. Cred ca i-am distrat destul pe cei capabili sa inteleaga. Nu imi place offtopicul.

Multumesc.

Ce vorbesti tu ma? Acum cand ne distram si noi aici pe ritmuri de manele, spui tu sa se inchida topicul.... Hai sictir :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rog inchiderea topicului. Cred ca i-am distrat destul pe cei capabili sa inteleaga. Nu imi place offtopicul.

Multumesc.

 

Nici eu n-am inteles de ce trebuie mereu sa se faca referiri la apartenenta etnica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×