Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Blog de manelist

Postări Recomandate

El stie, eu nu am de gand sa ma contrazic cu iubitorii de salam sub nici o forma :pardon:

dar oare cine le pune numele aste salam,cascaval,ciorba?

 

Acu depinde si de "salam" nu? :)

cred ca-i de ala sasesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atentiune, in sfarsit, vine si explicatia mult asteptata...

 

Loveste-ne,manelistule ! :doh:

"stiti dece iubim mai mult ca voi si jtim saratam asta? pentru ca noi suntem si ramanem liberi nun e trebe o cratima sau o diploma de seral sa facem banu cu caru sis a ne dam cu mertzanu.

ia ziiceti voi –care a fost la toate nuntile din craiova cand nici nu vati nascut voi eu il strnageam in brate pe salam care este dumnezeul lor.salam ce sa mai ca esti nr1 cel mai tare toata lumea vb de tine ca esti cel mai tare cantaret de live uri cand apari tu sa terminat asa cum sti sa zici numa tu !si nu mai zic de Sandu Ciorba,Claudio de Marco,A-Tentat,Romeo Fantastik,Cristi Dules si alti grei ai manelelor careti alina sufletul la cat suflet pune ei in manele.sincaceva -nu v-a mai luati de fatele din afisului meu cu florin, cas fete adevarate care stie valoarea la bani si la masura!!!!"

 

:pardon: ma dor maxilarele :) :)

 

Edit: Cineva si-a "permis" sa-i dea un comentariu de genul:"sa-l ia mama dracului pe-ala care ti-a sugerat sa-ti deschizi blog,du-te la clasa intai si invata sa desparti cuvintele." :)

la bani si masura :doh: unde dracu' invata astia a scri?apoi se mai supara cand sunt luati la misto

bravo e acel cineva

Editat de MaxJuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Nu stiu de unde a venit moda asta sa va luati de oameni , de dizcriminare voi ati auzit vreodata? s-au dictionarul voztru nu le stie ? ati invatat si voi ceva de la salam care face acum marea academie de muzica cu mare capete de afis : Tarkan si Paula Seling?"

 

Ba, sincer, de "dizcriminare" n-am auzit niciodata, "s-au" dictionarul meu nu le stie :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

 

E crima cum scrie omul asta. De mult n-a mai ras asa. Mi-ai facut ziua. :pardon:

 

Ei i-as lasa mesaj pe blog spunandu-i " Buei gyiani sa stii ca ai fan club numai ca nu sunt admiratori "..."nu rad cu tine ci de tine"

Editat de xqzy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Nu stiu de unde a venit moda asta sa va luati de oameni , de dizcriminare voi ati auzit vreodata? s-au dictionarul voztru nu le stie ? ati invatat si voi ceva de la salam care face acum marea academie de muzica cu mare capete de afis : Tarkan si Paula Seling?"

 

Ba, sincer, de "dizcriminare" n-am auzit niciodata, "s-au" dictionarul meu nu le stie :pardon:

dictionarul e devina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Normal ca oricui ii place sa blameze la Coltu' Vesel. O sectiune accesibila, cu un topic pe masura... Cu ocazia asta v-as invita sa postati si la topicul in cadrul caruia sunt dezbatute problemele cauzate de tigani, desi subiectul topicului se refera la eventuale solutii. Daca eu am deosebita "placere" s-ascult cel putin 8 ore pe zi la locul de munca aceasta muzica, asta inseamna c-ar trebui sa-mi deschid si eu blog... si sa-l puneti aici... asa, doar din simplul motiv ca va f*te pe voi grija de alti oameni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca e vorba de Salam, atunci Salam sa fie!

 

Guta cu ochii de maimuta e mai tare!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×