Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Blog de manelist

Postări Recomandate

deci, omu clar se simte minoritate fiindca este tigan. nu ii plac romanii pt ca *toti* uram manelele si tiganii, SI... nu vedem mizeria din ochi. i s-ar putea gasi un nickname ?? :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu l-am pus la cotul vesel. In continuare urmeaza cateva cuvinte "grele" de manelist "adevarat".

 

 

 

"Sa va spun shi yo cva sisu a dansat p manele,paula seling dupa qm vedetzi canta q florin salam,kre este preferatu meu,este prea bun..are o voce de aur....shi paula canta bine...frumos duetul..ma mir cand vad ca mai exista oameni care se injura intre ei pt ca nu le place anumite manele....in fine...cand a venit florin pe scena prezentatoarea nici na mai putut sa vb de tipetele fanilor...park au venit pt salam nu pt aia;)...florin are talent shi are dreptate toti avem un singur dumnezeu shi un singur suflet..luatzi aminte de la salam ca sthie ce spune;)

 

La tv nu am vazut nici un artist sa se planga de manele numa voi vorbeshte ampulea k noi suntem incultzi, k suntem tziganii, k nu shtim sa vb,dar la voi va uitatzi?va vedeti mizeria din ochi?yo cred k nu...ata am avut de spus, multumesc".

 

 

"Imi place sa fiu jucaria femeilor, imi place manelele, imi place sa traiesk ! "

 

"notaaaa 10 + pt vijelie mancaias coiele lui de baiat jmecher".

 

Daca va place, va urma :pardon:

imi place mai ai asa ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E amuzant felul kum scrie da aquma daka omului ai plak mamelele...scuzatzi...pardon... MANELELE...ce sa-i faci? Shtitzi vorba aia veche romaneaska :Te poti caca in gustul omului?

:)

 

Lasati-l mai in pace sarmanul de el.Atata fericire are si el:Florin Salam si dupa cum se vede este foarte sentimental tipul. Ce induiosator.:)

 

Hai k ma duc sa kaut nishte Denisa pe iutub din aia care kanta ca la Bollywood,ca mi se puse gheatza la inima citind din blogu lu Gogu'. I-mi recomandatzi vreo melodie? :pardon:

Editat de xqzy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Eu sunt fan deal lui salam.Jmekeru nomber one

Am talentat si nu ma las.Toti ma stie bomba cu ceas"

 

"Salam este cel mai buna lautar din romania si de paeste hotare daca nu avea valoare nu erea atat de solicitat F. Salam este si va ramane regele muzici live fara comentari a fost primul care a adus acea mitrariera in manele cat ar incerca altzi sa il copieze nu au haz sa le spuna cineva la falsii aceia ca pozeaza f urat si nu vor putea nici o data sa ia daru si haru lui salam are o voce de neegalat are acel secret de la dumnezeu cum rar se mai vede pe acest pamant SALAM SALAM SALAM auzi la toate coltzurile este peste tot nu are nimeni cum sa il intreaca este unikt sa moara copilu de aur de ciuda ."

 

Deci..forta salam! :) Pardon! :)

 

Da,Salam auzi la coltu' strazii ca lumea n-are de mancare,bre! Nu "e" toti ca tine,dotati!

 

:pardon: :)

Editat de vulturoaica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de care salam?

El stie, eu nu am de gand sa ma contrazic cu iubitorii de salam sub nici o forma :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Eu sunt fan deal lui salam.Jmekeru nomber one

Am talentat si nu ma las.Toti ma stie bomba cu ceas"

 

"Salam este cel mai buna lautar din romania si de paeste hotare daca nu avea valoare nu erea atat de solicitat F. Salam este si va ramane regele muzici live fara comentari a fost primul care a adus acea mitrariera in manele cat ar incerca altzi sa il copieze nu au haz sa le spuna cineva la falsii aceia ca pozeaza f urat si nu vor putea nici o data sa ia daru si haru lui salam are o voce de neegalat are acel secret de la dumnezeu cum rar se mai vede pe acest pamant SALAM SALAM SALAM auzi la toate coltzurile este peste tot nu are nimeni cum sa il intreaca este unikt sa moara copilu de aur de ciuda ."

 

Deci..forta salam! :) Pardon! :pardon:

de care salam?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atentiune, in sfarsit, vine si explicatia mult asteptata...

 

Loveste-ne,manelistule ! :)

"stiti dece iubim mai mult ca voi si jtim saratam asta? pentru ca noi suntem si ramanem liberi nun e trebe o cratima sau o diploma de seral sa facem banu cu caru sis a ne dam cu mertzanu.

ia ziiceti voi –care a fost la toate nuntile din craiova cand nici nu vati nascut voi eu il strnageam in brate pe salam care este dumnezeul lor.salam ce sa mai ca esti nr1 cel mai tare toata lumea vb de tine ca esti cel mai tare cantaret de live uri cand apari tu sa terminat asa cum sti sa zici numa tu !si nu mai zic de Sandu Ciorba,Claudio de Marco,A-Tentat,Romeo Fantastik,Cristi Dules si alti grei ai manelelor careti alina sufletul la cat suflet pune ei in manele.sincaceva -nu v-a mai luati de fatele din afisului meu cu florin, cas fete adevarate care stie valoarea la bani si la masura!!!!"

 

:pardon: ma dor maxilarele :)

 

Edit: Cineva si-a "permis" sa-i dea un comentariu de genul:"sa-l ia mama dracului pe-ala care ti-a sugerat sa-ti deschizi blog,du-te la clasa intai si invata sa desparti cuvintele." :)

Editat de vulturoaica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×