Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna
ma gandeam sa vb un pic despre procedura aceasta; recent am vb cu o prietena despre machiajul permanent si imi povestea cat de super ar fi sa ne facem un contur al buzelor, evident cu o nuanta apropiata de culoarea buzelor noastre si de atunci sunt foarte curioasa sa aflu cat mai multe shades.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu de exemplu nu as recurge la machiaj permanent, pentru ca mie imi place sa diversific, si imi place sa ma machiez in fiecare zi altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu de exemplu nu as recurge la machiaj permanent, pentru ca mie imi place sa diversific, si imi place sa ma machiez in fiecare zi altfel.

[snapbacca]65994[/snapbacca]

 

Intaresc ideea lui Lido. In plus, chiar si conturul poate fi in fiecare zi altfel... nu-la mai poti schimba apoi.... E ca si cum ti-ai tatua numele prietenului si apoi te desparti de el. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intaresc ideea lui Lido. In plus, chiar si conturul poate fi in fiecare zi altfel... nu-la mai poti schimba apoi.... E ca si cum ti-ai tatua numele prietenului si apoi te desparti de el. :yes:

 

bine dar machiajul este machiaj nu nume :dance4: io am o pretena care are machiaj permanent la ochi :P si faza faina e ca nu se mai machiaza deat la ocazii speciale .. :De :D cu alte cuvinte face economie la cosmetice, la riduri :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele

 

Eu am tatuaj la buze o nuanta naturala ca si buzele ..si vreau sa va spun ca eu sunt super incantata pot merge la restaurant fara sa ma stresez ca mi-i s-a sters conturul sau il am pe toata fata..chiar daca folosesc o nuanta mai inchisa de ruj si contur..daca se sterge se vede cel dedesupt si nu arata intrerupt (conturul.)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor vreu sa intreb legat de acest tatuaz la buze cand il faci se si maresc putin sau raman la marimea lor naturala?si cat costa un asemenea tatuaj?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna fetelor vreu sa intreb legat de acest tatuaz la buze cand il faci se si maresc putin sau raman la marimea lor naturala?si cat costa un asemenea tatuaj?

Salut ,daca vrei poti sa le si maresti dar efectul tatuajului da senzatia de marire avind o forma clara si uniforma ..vezi blooms.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×