Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Baba Cloanta

Doar aventură sau posibilă relație de lungă durată?

Rate this topic

Recommended Posts

Singura valoare dintr-un cuplu este Iubirea iar daca iubesti pe cineva cu adevarat nu cred ca ai putea sa o inseli. Eu unul nu as putea.

De aia am zis ca da. Ceva nu mai este.

1. Rupeti amandoi cu partenerii actuali.

2. Incercati.

Intr-un fel este extrem de deranjant ceea ce incercati voi. Nu imi explic acest.....niciunul nu ar risca ceea ce are....dar ar vrea o relatie de lunga durata, dar wax.

Cand te decizi ca vrei o relatie de lunga durata, iti iei si riscul de esec. E usor sa stai insa in locul caldut la care nu ai renunta. Poate e mai bine sa recunoasteti ca este totusi o relatie stric sexuala. PUNCT.

Imi place in mod deoasebit " este prima data cand isi inseala partenerii" , desigur nu ultima.

Eu zic sa decideti, de vreti sa continuati free, nu aveti de ce retine pe altii .

Si ca sa va scoateri, ii puteti cupla pe cei ramasi cu buza umflata si iesi la intalniri in patru.

Edited by Kilkoana

Cand te decizi ca vrei o relatie de lunga durata, iti iei si riscul de esec. E usor sa stai insa in locul caldut la care nu ai renunta. Poate e mai bine sa recunoasteti ca este totusi o relatie stric sexuala. PUNCT.

Imi place in mod deoasebit " este prima data cand isi inseala partenerii" , desigur nu ultima.

Eu zic sa decideti, de vreti sa continuati free, nu aveti de ce retine pe altii .

Mersi, poate așa mă trezesc la realitate.

Da, probabil cel mai corect e să renunțăm la partenerii actuali și să

Ce sanse sunt ca a doua relatie sa nu fie la fel ca prima, adica sa se stinga sentimentele, presupunand ca si in prima a fost dragoste?

N-am cum să știu dacă, cum, c

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this