Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Inselati in dragoste !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cu totii am fost la randul nostru mintiti si inselati de catre cel(cea) pe care il(o) consideram jumatatea noastra, cel(cea) cu care visam multi ani impreuna! :roll: :"> :lol2::lol2:

 

 

 

 

* Care sunt primele 3 semne ca esti inselat(a)...?

 

* De ce se inseala cel mai des...?

 

* Mai e cale de intoarcere...?

Editat de TiGeR_asH

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

putina raceala se instaleaza in relatie...

 

pentru diversitate..din orgaliu sa arate ca si ei pot..din prostie...inconstienta?

 

cred ca da..uneori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca iti cunosti destul de bine partenerul, poti sa`ti dai seama si din felul in care te saruta..

 

motivele is multe, prea multe: razbunare, betie, relatia existenta nu e destul de serioasa.. nu`mi mai vin in minte, niciodata nu am inselat :Pe

 

cale de intoarcere este, cel putin la prima -abatere' :Pe si daca e iubire adevarata.. care iarta totul :roll:

Editat de giovi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care sunt primele 3 semne ca esti inselat(a)...?

 

Nu stiu...asa cum sa`a mai zis se simte o raceala,parca e absent cand ii vorbesti,incearca sa te evite sau sa inventeze pretexte sa nu va vedeti..se simte ca sa`a schimbat ceva.

 

De ce se inseala cel mai des...?

 

De ce?Da..asta e o intrebare pe care ne`o punem si la care de multe ori nu primim un raspuns.

Pai motivele sunt multe:inseala atunci cand lipseste ceva din respectiva relatie,intervine plictiseala si monotonia;inseala ca sa plateasca cu aceeasi moneda(razbunare);inseala de placere :roll:"

 

Mai e cale de intoarcere...?

 

NU.Cel putin asta e parerea mea.Sa zicem ca ierti dar de uitat poti?Mai poti avea aceeasi incredere din nou?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai e cale de intoarcere...?

 

NU.Cel putin asta e parerea mea.Sa zicem ca ierti dar de uitat poti?Mai poti avea aceeasi incredere din nou?

[snapbacca]63607[/snapbacca]

 

 

asta e adevarat..de uitat e cel mai greu..daca ai primit si un motiv pentru care ai fost inselat..ex pentru ca va certati prea mult si credea ca sa terminat...atunci de fiecare data dupa o cearta te gandesti daca nu o va face din nou...daca nu simte la fel...e extrem de greu sa uiti oricat de mult ai iubi...cat despre incredere..a facut-o o data ce il mai impiedica..e greu dar daca simti ca merita..incerci si ierti..dar nu poti sa uiti

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Care sunt primele 3 semne ca esti inselat?

R:Nus

 

De ce se inseala cel mai des?

R:Din prostie

 

Mai e cale de intoarcere?

R:NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

offfff primele semne sunt cand iubita ta ii place de altcineva sau iubitul tau...este pur si simplu AMANTI AMANTE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cale de intoarcere nu mai exista dupa parerea mea...am o vorba:"unde scuip,nu mai ling"...poate e o exprimare cam dura dar asta e esentialul pana la urma....nu am fost inselata niciodata...semne clare si clasice nu stiu daca exista,dar oricum indiferenta doare cel mai tare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu totii am fost la randul nostru mintiti si inselati de catre cel(cea) pe care il(o) consideram jumatatea noastra, cel(cea) cu care visam multi ani impreuna!   :crazy: :">  :beach:  :clap:

 

Iarasi se generalizeaza. :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×