Sari la conținut
Forum Roportal
ovidelu'

Sanatate generala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Toate produsele comercializate sunt 100% naturale si cu adevarat folositoare.

 

naturale...din ce?...folositoare la ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
naturale...din ce?...folositoare la ce?

pai da ... niste detalii ceva ar prinde bine ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

suplimente alimentare?

no thanks.. am luat din iunie pastile (chipurile) naturale, si nu mi-au facut decat rau. unele dadea starea de somnolenta mare, cealalta dadea stare de insomniac. le luam, si ma comportam ca o drogata noaptea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toate produsele comercializate sunt 100% naturale si cu adevarat folositoare.

 

 

Intr-adevar, intotdeauna sunt 100 % folositoare :jester:

CUI LE VINDE :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intr-adevar, intotdeauna sunt 100 % folositoare :o:

CUI LE VINDE ;)

in cazuri din astea ar trebui sa va informati inainte cu privire la continutul si la provenienta lor...nu este greu deloc,luati un flacon si cautati pe net date despre ingrediente,de unde vin si la ce pot ajuta...cu siguranta veti gasi....eu am gasit niste produse naturale care se numesc" factori de transfer" din colostru bovin...merita sa va informati asupra lor,pot fi solutia la multe din eventualele pb de sananate ale dvs si ale familiei( tot felul de infectii cu virusuri si bacterii,hepatite,ciroza,pb cu tiroida,diabet,pb de ordin endocrinologic,pb de fertilitate,pb ale inimii si sistemului circulator,CANCER s.a.m.d.)...sanatate maxima

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu spuneai si CANCER poate credea cineva :yawn:

Stie toata lumea ca cine are cancer e ca si dus,asa ca a face publicitate doar ca cineva scrie ceva pe google nu cred ca are valoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in cazuri din astea ar trebui sa va informati inainte cu privire la continutul si la provenienta lor...nu este greu deloc,luati un flacon si cautati pe net date despre ingrediente,de unde vin si la ce pot ajuta...cu siguranta veti gasi....eu am gasit niste produse naturale care se numesc" factori de transfer" din colostru bovin...merita sa va informati asupra lor,pot fi solutia la multe din eventualele pb de sananate ale dvs si ale familiei( tot felul de infectii cu virusuri si bacterii,hepatite,ciroza,pb cu tiroida,diabet,pb de ordin endocrinologic,pb de fertilitate,pb ale inimii si sistemului circulator,CANCER s.a.m.d.)...sanatate maxima

 

din ăla nebun?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×