Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
ovidelu'

Sanatate generala

Rate this topic

Recommended Posts

Toate produsele comercializate sunt 100% naturale si cu adevarat folositoare.

naturale...din ce?...folositoare la ce?

naturale...din ce?...folositoare la ce?

pai da ... niste detalii ceva ar prinde bine ...

suplimente alimentare?

no thanks.. am luat din iunie pastile (chipurile) naturale, si nu mi-au facut decat rau. unele dadea starea de somnolenta mare, cealalta dadea stare de insomniac. le luam, si ma comportam ca o drogata noaptea.

Toate produsele comercializate sunt 100% naturale si cu adevarat folositoare.

Intr-adevar, intotdeauna sunt 100 % folositoare :jester:

CUI LE VINDE :doh:

Intr-adevar, intotdeauna sunt 100 % folositoare :o:

CUI LE VINDE ;)

in cazuri din astea ar trebui sa va informati inainte cu privire la continutul si la provenienta lor...nu este greu deloc,luati un flacon si cautati pe net date despre ingrediente,de unde vin si la ce pot ajuta...cu siguranta veti gasi....eu am gasit niste produse naturale care se numesc" factori de transfer" din colostru bovin...merita sa va informati asupra lor,pot fi solutia la multe din eventualele pb de sananate ale dvs si ale familiei( tot felul de infectii cu virusuri si bacterii,hepatite,ciroza,pb cu tiroida,diabet,pb de ordin endocrinologic,pb de fertilitate,pb ale inimii si sistemului circulator,CANCER s.a.m.d.)...sanatate maxima

Daca nu spuneai si CANCER poate credea cineva :yawn:

Stie toata lumea ca cine are cancer e ca si dus,asa ca a face publicitate doar ca cineva scrie ceva pe google nu cred ca are valoare.

in cazuri din astea ar trebui sa va informati inainte cu privire la continutul si la provenienta lor...nu este greu deloc,luati un flacon si cautati pe net date despre ingrediente,de unde vin si la ce pot ajuta...cu siguranta veti gasi....eu am gasit niste produse naturale care se numesc" factori de transfer" din colostru bovin...merita sa va informati asupra lor,pot fi solutia la multe din eventualele pb de sananate ale dvs si ale familiei( tot felul de infectii cu virusuri si bacterii,hepatite,ciroza,pb cu tiroida,diabet,pb de ordin endocrinologic,pb de fertilitate,pb ale inimii si sistemului circulator,CANCER s.a.m.d.)...sanatate maxima

din ăla nebun?