Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Revista perfecta!

Postări Recomandate

Ma gindeam sa imi realizez si eu o revista si pentru asta am nevoie si de parerea voastra.

Cum ar trebui sa arate o revista de cultura pentru a va atrage? Ce articole ar trebui sa contina?

Editat de midnight-ghost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:"> ..pai...niciodata nu se va realiza ceva prefectn da nu asta ne intereseaza...eu, in acea revista as vrea sa gasesc interviuri cu fosti sau actuali mari scriitori, muzicieni, pictori, etc...pe diferite teme si despre viata lor...cat mai multe informatii despre activitatile lor si creatiile lor, pe ceea ce sa-au axat ei mai mult in timpul vietii lor, cu ce a contribuit fiecare la dezvoltarea culturii..si a noastra...crearea unei lumi dupa fiecare autor cu conceptiile si parerile lui despre viata, ar fii un al articol, un altul ar fii sa cuptinda eseuri sau critice..apoi indemnuri sau sfaturi pentru o viata lipsita de caitschuri morale, implicit estetice....si cam atat :De :roll: pup si multa bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca orice revista de cultura ce se respecta, ar trebui sa contina tematica deosebit de diversa...eu m-as putea implica la matematica...:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa fie atractiva (cu multe imagini) dar plina de informatii, si mai in special informatii folositoare (ca pa nimeni nu interesaza ceva care nu foloseste la nica)........si ce e mai important da n-ar trebui sa fie: PREtU--ATENtIE! :De (sper ca am ajutat si eu oleaca :spiteful:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
revista ta e cea din semnatura? :-

[snapbacca]65697[/snapbacca]

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...fac reclama pentru o prietena...ti se pare chestia aia a revista de cultura? :spiteful:

Editat de midnight-ghost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×