Sari la conținut
Forum Roportal
vio^

Buddy Spy

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Obisnuiti sa folositi acest program? sa`i spionati pe cei din lista voastra daca sunt pe invizibil sau nu :roll: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu . Daca cineva e pe invisible inseamna ca asta e dorinta lui , sa nu fie "vazut" si sa nu stea la "povesti" . Pe mine ma enerveaza insa cei care intra pe invisible si te iau la discutii fara ca sa fi aparut macar online...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se pare cine stie ce chestie acest programas...

Adica faptul in sine daca e sau nu online! Conteaza ...? :Pe

Cand am citit tema credeam ca se refera la cu totul altceva... Pacat! :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu . Daca cineva e pe invisible inseamna ca asta e dorinta lui , sa nu fie "vazut" si sa nu stea la "povesti" . Pe mine ma enerveaza insa cei care intra pe invisible si te iau la discutii fara ca sa fi aparut macar online...

[snapbacca]63354[/snapbacca]

poate aceia nu aveau chef de vb cu toata lumea ci numai cu tine :De si eu mai fac asa :De ...si da folosesc destul de des acest program ca sa vad cine sta pe inv :lol2:"

tiger tu credeai ca poti sa vezi c vb ceilalti pe mess nu? :De :De :Pe :Pe :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu . Daca cineva e pe invisible inseamna ca asta e dorinta lui , sa nu fie "vazut" si sa nu stea la "povesti" . Pe mine ma enerveaza insa cei care intra pe invisible si te iau la discutii fara ca sa fi aparut macar online...

[snapbacca]63354[/snapbacca]

 

 

pe mesenger se rezolva treburi importante uneori...chestiuni de serviciu, e facil sa primesti si sa trimiti chestii...ma rog, parerile siunt impartite

 

il poti folosi cu succes si pentru fun sau flirt .....sau jocuri... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate aceia nu aveau chef de vb cu toata lumea ci numai cu tine :De si eu mai fac asa :De ...si da folosesc destul de des acest program ca sa vad cine sta pe inv :lol2:"

tiger tu credeai ca poti sa vezi c vb ceilalti pe mess nu? :De :De :Pe :Pe :roll:

[snapbacca]63399[/snapbacca]

 

Esti atat de naiv sa crezi ca nu se poate... :lol2:

srry n-am vrut sa spun asa ca o jignire... !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti atat de naiv sa crezi ca nu se poate... :roll:

srry n-am vrut sa spun asa ca o jignire... !

[snapbacca]63449[/snapbacca]

nu, nu sunt asa naiva si stiu ca sa poate. ce nu`i posibil in ziua de azi? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In fond e ca si cum ti sa-ar uita vecinii pe gaura cheii sa vada daca esti acasa...sunt momente in care vrei sa stai linistit "la tine acasa" si vine unul si va bazaie soneria ca "avazut ca esti acasa" ... cum v-ati simti???

Discutii pe offline aveam si eu dar asta pentru ca multa din munca mea necesita comunicare si mesengerul era o cale gratuita si la indemana.Dar in momentul in care eu aveam treaba si x avea chef de povesti, nu prea voiam nici sa-la supar pe x, nici sa imi pierd timpul in timp ce eu ardeam de treaba...asa ca stateam offline pana imi terminat munca,apoi stateam la povesti.Sunt unii care sunt speriati de mesenger sau care stau offline pentru a parea sufocati de prieteni................sa nu-i judecam nici pe aceia ..........

Pana la urma e o chestie de respect fara de prietenul tau, fara de intimitatea lui.............

Uneori ne arde dorul dar .................respectati iubirea si va va respecta la randu-i mult mai mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai ce inseamna sa-i spionam pe cei "invisible"?

daca vreau sa vb cu o singura persoana,tre sa dau explicatii tot targului ce si cum? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×