Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Salutare! Eu am trecut printr-o situatie ciudata...
- eram la munte, cu corturile, gasca, zona Prahova, Valenii de Munte, Cheia
-intamplarea s-a petrecut cam in august 2013
-seara pe la ora 2-3, cand majoritatea erau la somn, mai eram eu afara si inca 2 indivizi si am observat pe cer o SFERA PORTOCALIE, TRANSPARENTA, MARE, CU 3 LUMINI ALBE, CENTRATE IN INTERIOR, IN LINIE DREAPTA.
-aceasta venea inspre noi cu o viteza ametitoare, iar in momentul in care am inceput sa ma uit la ea, a incetinit si s-a oprit, la o distanta de cativa km, pe un deal, deasupra copacilor...
-asta s-a petrecut in decurs de cateva secunde.
-in momentul urmator am vrut sa strig la ceilalti doi indivizi, sa se uite la ea, caci erau cu spatele, dar sfera, mi-a transmis telepatic si oarecum impunator sa nu le zic ca este acolo si mi-a indus o stare de calm si liniste, de parca era ceva absolut normal ca ea era acolo, destul de aproape de noi si mai si comunica cu mn, pare SF, dar asta s-a intamplat si mi-a transmis ca o sa ma si avertizeze in legatura cu ceva.
-am mai stat acolo in jur de 3-4 min, incercand sa comunic cu ea, i-am pus intrebari, dar nu voia sa raspunda, gen "ce cauta aici?, ce doreste?..."
-intre timp aceasta a coborat in spatele copacilor, dar inca era vizibila.
- dupa cele 3-4 minute, mi-a transmis sa intru in cort ca are sa apara un urs.
-orbeste am ascultat ce mi-a transmis si le-am spus celorlalti sa intre in cort la somn, ca  e tarziu, eram insistent, dar nu "aveam voie sa dau ceva de banuit"
-pana la urma eu am intrat in cort si  inca una, iar celalalt a ramas afara.
-dupa 1-2 minute acesta a strigat "Ursuuuu", noi am intepenit in cort, iar ceilalti au iesit sa-l fugareasca cu cainele, cu fluiere, topoare si ce mai aveau in dotare. Chiar venise un urs, iar dupa 10 min, cand am iesit din cort, acea sfera disparuse.
-vreau sa mentionez ca nu am consumat substante psihotrope si ca eram intr-o stare de contienta perfecta, iar aceste intamplari nu sunt o gluma..
-vreau sa stiu daca a mai experimentat cineva asa ceva sau daca are idee ce ar fi putut sa fie?
-in urma cautarilor pe google, am observat ca sunt multe persoane care au vazut sfere portocalii, am vazut poze, dar nu am dat de nimeni cu experiente similare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt armele secrete ale SRI-ului, ai face bine sa nu mai deconspiri in gura mare secretele militare romanesti.

 

 

"sfera, mi-a transmis telepatic si oarecum impunator sa nu le zic ca este acolo

si mi-a indus o stare de calm si liniste

mi-a transmis ca o sa ma si avertizeze"

 

E stilul lor.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ursul era terorist, caci folosea teroarea ca sa sperie pe bietii cetateni din cort.

A avertiza populatia sa se fereasca de teroristi face parte din atributiile SRI.

E bine ca vegheaza la linistea noastra, caci asta e datoria lor in fond.


"ceilalti au iesit sa-l fugareasca cu cainele, cu fluiere, topoare si ce mai aveau in dotare"

 

E bine sa ai fluiere in rucsac cand mergi in drumetii montane, ca sa-i canti ursului ceva Phoenix, stil haiducesc.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"orbeste am ascultat ce mi-a transmis"

 

Asta nu e bine, arata o fire usor de hipnotizat. Mai incolo in viata vreo ghicitoare in palma poate sa-ti ia toti banii, iar tu sa fii fericit ca ii dai.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Misto era faza in care un smecheras aranjase cu o ghicitoare d-asta sa fu.a multe proaste. El statea la coltul strazii si astepta proastele sa iasa. Cand le vedea se lovea intamplator de ele iar alea incremeneau - ca omu arata exact ca barbatul din carti si aparuse in viata lor mai repede decat credeau. In cel mai iubit dintre pamanteni parca era treaba povestita.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×