Sari la conținut
Forum Roportal
6834728

Ingustarea campului vizual

Postări Recomandate

De la un timp am observat ca nu mai pot citi la fel de bine si de corect,simtind ca nu pot vedea cuvintele dinaintea celui pe care il citesc pentru a reusi o citire coerenta!!

Si altceva.....cand m-am uitat acum cateva zile la eclipsa de luna,o vedeam putin "t

Editat de EiNsTeIn'S~SoUl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De la un timp am observat ca nu mai pot citi la fel de bine si de corect,simtind ca nu pot vedea cuvintele dinaintea celui pe care il citesc pentru a reusi o citire coerenta!!

Si altceva.....cand m-am uitat acum cateva zile la eclipsa de luna,o vedeam putin "t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ce te referi cand zici asta?!(firisor puncte....)

Eu doar vad.......de cand ma stiu......o singura linie.....care este eeeeeeeeeeextraordinar de putin vizibila,iar daca stau cu ochii tintiti undeva,se misca usor,iar daca ii misc brusc undeva,datorita inertiei,ea ramane in locul initial,ulterior ea deplasandu-se intr-un loc.....apropate fix......al ochiului.....

Doame.....mi-e o firca.......am o multime de probleme de sanatate in perioada asta!

:o: :- :ermm: O:) :) ;) :lol2: :lol2: :lol2: :- :P

 

Raspundeti repede daca se poate..nu mai rezist!

 

Firisorul e transulcid!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu te mai speria...iti faci mai rau...

nu vreau sa te sperii...am trecut cu nepotelul prin probleme de genul asta, si avea doar 10 ani...s-au rezolvat prin operatie...acum e ok...si nu poarta nici ochelari...

problemele cu temperatura, pe care le ridicai ieri, ar putea avea si cauze oculare....mergi la un oftalmolog sa-ti masoare tensiunea oculara....de preferat la spitalul de ochi din piata Lahovari...

ar putea fi orice...si nu sunt medic...deci nu ma hazardez sa-ti pun un diagnostic...

ptr binele tau....MERGI la medic...si cat mai repede...ok ?....:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×