Sari la conținut
Forum Roportal
6834728

Televiziune Internet(Online)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De multe ori aud ca televiziunea prin internet,in direct,este posibila.............dar...nicio incercare a mea nu a mers! Vreau sa pot vedea de ex TVR sau PROtv sau...ceva de genul asta pe calculator in direct! Fara cateva imagini consecutive,blocare iar imagini iar blocare.......E posibil sa vad aceste programe?

Sunt ca omu' in vacanta si am internet prin wireless(temporar..conexiunea de acasa inca mai e)..si vreau sa pot viziona programele favorite si altundeva decat la hotel..............

Va multumesc anticipat si astept un raspuns testat! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma ajuta cineva?!...macar national geografic sau discovery....sa vad fara intreruperi..........................cineva stie!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma ajuta cineva?!...macar national geografic sau discovery....sa vad fara intreruperi..........................cineva stie!?

http://www.cool-tv.net

Bineinteles ca depinde de viteza pe care o ai tu la internet. Cu cat e viteza mai mare, cu atat se va vedea mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La propunerea lui csifer,daca dau la discovery imi da altceva....deasta zic....poti sa imi rezolvi si mie!?

Iar la cea cu, cool-tv,am instalat sopcast si degeaba!!!!!! Am mai dat de ambele .......

Astept un raspuns!....

In absolut toate site-urile de tv online..cand dau pe discovery sau cartoon network(:lol:):D):P):))..nu pentru mine...)..apare alt program..vreo solutie?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai la mine merge fara probleme cool-tv....ce-i drept tv online inca e out cold....dar cand il foloseam mergeau toate posturile fara probleme...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai la mine merge fara probleme cool-tv....ce-i drept tv online inca e out cold....dar cand il foloseam mergeau toate posturile fara probleme...

Ciudat! De ce nu mere si la mineee!?!?!??!

:doh: :jester: :think: :roll: :lol: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×