Sari la conținut
Forum Roportal
jackpot

Suntem departeeeeeeeeeeeeee de adevar

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

al prost!!!!mai baiatule stii din ce este facut diavolul si ce a fost el..!! iti zic eu diavolul a fost un inger al lumini care a pacatuit asa ca un prost cum esti tu si la numit diavol facator de rau si sau inmultit!!!!vai de saykanul tau!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exista un Singur Dumnezeu al dumnezeilor !!!

Te referi la Allah ...ca doar se stie ca asta e vorba musulmanilor?

 

al prost!!!!mai baiatule stii din ce este facut diavolul si ce a fost el..!! iti zic eu diavolul a fost un inger al lumini care a pacatuit asa ca un prost cum esti tu si la numit diavol facator de rau si sau inmultit!!!!vai de saykanul tau!!!

 

Esti mai putin inteligent chiar decat cateaua mea ...tu nu STII ...tu doar CREZI ... si in "inteligenta" ta incerci sa ne vinzi noua credinta ta ...adica NESTIINTA ...ca si stiinta ...ce ai patit? ...ai stat cam mult in soare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da dar cica unii se inchina Dumnmezeu si altii la Dracu ...care doar isi zice Dumnezeu ... Tu la care te inchini?

 

Ia intreba-l si pe un musulman daca Dumnezeu face copii cu virgine ... asa cum face curvaru satului ?

...si mai intreba-l daca din nascatoarea unei femei se pot naste alti Dumnezei?

 

...si dupa ce ai primit raspunsul de la el ...te astept sa-mi spui si mie ce ai aflat ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da dar cica unii se inchina Dumnmezeu si altii la Dracu ...care doar isi zice Dumnezeu ... Tu la care te inchini?

 

Ia intreba-l si pe un musulman daca Dumnezeu face copii cu virgine ... asa cum face curvaru satului ?

...si mai intreba-l daca din nascatoarea unei femei se pot naste alti Dumnezei?

 

...si dupa ce ai primit raspunsul de la el ...te astept sa-mi spui si mie ce ai aflat ...

 

 

eu ma inchin la Dumnezeul Adevarat...si nu la Dracu... :o:

 

Dumnezeu nu are cum sa faca copii cu virgine....cu Fecioara Maria a fost altfel....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu ma inchin la Dumnezeul Adevarat...si nu la Dracu... :o:

 

Dumnezeu nu are cum sa faca copii cu virgine....cu Fecioara Maria a fost altfel....

Cum adica a fost altfel ... pai EL ca si creator al Universului putea sa faca copii cu planeta Venus ...sau cu Andromeda si casiopeea ...constelatii din Univers ... dar el Creatorul s-a coborat sa lase gravida o maimuta evoluata ca Maria?

 

Pai ce rahat de Creator e ala ?...o fi damblagit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum adica a fost altfel ... pai EL ca si creator al Universului putea sa faca copii cu planeta Venus ...sau cu Andromeda si casiopeea ...constelatii din Univers ... dar el Creatorul s-a coborat sa lase gravida o maimuta evoluata ca Maria?

 

Pai ce rahat de Creator e ala ?...o fi damblagit?

 

 

:o: cum poti sa scoti asemenea vorbe...stii ce te va astepta dupa moarte ?? :- ...nici nu realizezi fiule :ermm:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: cum poti sa scoti asemenea vorbe...stii ce te va astepta dupa moarte ?? :- ...nici nu realizezi fiule :ermm:

 

De stiut nu sti nici tu !

 

Tu doar crezi ...si ptr ca esti prea infocat in credinta ...ti se pare ca ce crezi ...este stiinta ...dar atentie mare ...e doar o biata credinta ...de stiut nu sti nimic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De stiut nu sti nici tu !

 

Tu doar crezi ...si ptr ca esti prea infocat in credinta ...ti se pare ca ce crezi ...este stiinta ...dar atentie mare ...e doar o biata credinta ...de stiut nu sti nimic!

 

 

 

de unde stii tu ce stiu eu ??....ne-am cunoscut cumva ??.. :o: ...Credinta este cel mai important lucru...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×