Sari la conținut
Forum Roportal
band3ras

Despre relatii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in general fetele sunt istete dar cand un baiat bine, un barbat sa zic asa le face favoruri incep sa lase din istetime la o parte nu in toate cazurile bineinteles, dar unele sunt usuratice rauuuuu..... si barbati jegosi sunt o gramada care le incearca in diferite moduri dar daca fata cedeaza norocul lui :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce anume am zice de relati?

Nu ai dezovoltat foarte bine partea in care ele incep sa lase din istetime.....le face favoruri, ce fel de favoruri?

E bine de stiut ca nu in toate cazurile se intampla nenorocirea aceea, adica nu tot timpul "lasa din istetime".

Atunci cand fata se simte iubita, devine mai putin isteata , adica proasta.....vorba era "dragostea e oarba", nu "dragostea prosteste" ( desi pana si ultima are o farama de adevar).

 

Intrebare ....la sfarsitul frazei....barbati jegosi sunt o gramada care le incearca in diferite moduri dar dak fata cedeaza norocul lui ai pus un emoticon , asa satisfacut....sa deducem ca esti un jegos care tocmai a profitat de o fata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce anume am zice de relati?

Nu ai dezovoltat foarte bine partea in care ele incep sa lase din istetime.....le face favoruri, ce fel de favoruri?

E bine de stiut ca nu in toate cazurile se intampla nenorocirea aceea, adica nu tot timpul "lasa din istetime".

Atunci cand fata se simte iubita, devine mai putin isteata , adica proasta.....vorba era "dragostea e oarba", nu "dragostea prosteste" ( desi pana si ultima are o farama de adevar).

 

Intrebare ....la sfarsitul frazei....barbati jegosi sunt o gramada care le incearca in diferite moduri dar dak fata cedeaza norocul lui ai pus un emoticon , asa satisfacut....sa deducem ca esti un jegos care tocmai a profitat de o fata?

 

 

nu prea fac eu dinastea si vad ca tie iti trebuie ptr fiecare cate un raspuns din pacate nu pot si sa sti ca ai dreptate fetele lasa din istetime cand sunt orbite de dragoste cum zici tu si cand sunt orbite de dragoste cand vad un barbat bine, baiat, in fine, adica cam asa sunteti voi fetele mai timide la inceput si dupa numai scapa omul de voi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zi-ne, BANDERAS, de-astea de viata, ca bine le zici!

Editat de Wahaha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai timide la inceput si dupa numai scapa omul de voi

Ai realizat si tu un mare adevar!

 

Acu, nu ai putea te rog, sa postezi scriind normal?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de ce nu faci?

Iti ocupi tot timpul incercand sa inveti sa scrii?

 

 

 

 

nu fac ca nu imi place sa fac o fata sa se simta prost, cum nici mie nu imi place ca o fata sa ma faca sa ma simt injosit sau "prost". sper ca intelegi ce vreau sa spun. cel mai bine e ca intr-o relatie, amandoi sa aiba rabdare ca totul vine de la sine, adica asa am patit sa zic asa eu. acum intelgeti ce vreti, cum e mai bine sa faci si nu ma mai luati cu critici ca nu are rost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in general fetele sunt istete, dar cand un baiat bine, un barbat sa zic asa, le face favoruri incep sa lase din istetime la o parte. nu in toate cazurile bineinteles, dar unele sunt usuratice rauuuuu..... si barbati jegosi sunt o gramada care le incearca in diferite moduri, iar daca fata cedeaza norocul lui :spiteful:

favoruri materiale?????fetele care pun botu la astfel de favoruri e problema lor,celelalte care sunt orbite cum ai zis tu de dragoste e cu totu si cu totu altceva..in dragoste si in razboi totul este posibil..:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in general fetele sunt istete dar cand un baiat bine, un barbat sa zic asa le face favoruri incep sa lase din istetime la o parte nu in toate cazurile bineinteles, dar unele sunt usuratice rauuuuu..... si barbati jegosi sunt o gramada care le incearca in diferite moduri dar daca fata cedeaza norocul lui :)

:ok: Ti-a suflat-o unu` de 30 de ani ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×