Sari la conținut
Forum Roportal
gabriellablaga

Ciroza hepatica decompensata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua la tozi, azi este prima zi de forum pentru mine, sunt intr/o situatie disperata si nu stiu cui sa ma adresez, de aceea am incercat un ajutor printre voi. Mama mea este diagnosticata cu ciroza hepatica de aproape 2 luni, a fost internata in spitalul Colentina Bucuresti la dr. Haidaru si au pus/o pe picioare, pentru 2 sapt. a luat medicamentele prescrise iar acum este din nou in spital intr/o situatie mai grava, a facut de ja melene , nu mai mananca, nu se mai poate misca din pat, are pietre la rinichi si splina, si vor s/o externeze din spital in conditiile astea, nu stiu ce sa fac, unde s/o internez, acum a trebuit sa renunt la jobul meu din Italia sa vin sa stau cu ea, as fi purtat/o cu mine aici, dar nu se poate misca din pat , si aici sunt o gramada de formalitati pentru intregirea familiei, sunt disperata, va rog ajutati/ma cu un sfat! Multumesc anticipat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am citit despre ciuperca miraculoasa Reishi, nu stiu ce sa spun pt ca nu am incredere in medicina alternativa, plus de asta aceste medicamente se gasesc doar on line, de ce nu s/ar gasi in farmacii sau unde se vand plantele medicinale

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×