Sari la conținut
Forum Roportal
Dark_Heart

Nu-mi pot explica

Postări Recomandate

Deci ... in noaptea eclipsei de luna, la ora 00.30 eu scapam de la munca cu prietenul meu si ne-am urcat in autobuz...

Ajung acasa, ma uit la telefon sa vad daca am vreun apel ceva, NIMIC...

a 2-a zi dimineata tot nimic pe ecran...insa umbland prin meniu vad ca am un apel pierdut la ora 00.44 de la prietenul cu care plecasem de la munca!!

Il intreb pe prietenul meu de ce m-a sunat (desi noi eram impreuna in microbuz) dar a negat ca a facut-o si a parut chiar surprins.. l-am pus sa se uite la telefonul lui sa vada daca m-a sunat, si iacata surpriza...... ii arata ca m-a sunat, dar la ora 01.03 dimineata...deci cu diferenta de 19 minute intre telefonul lui si al meu..

Niciunul nu ne amintim sa ma fi sunat el pe mine..

Care poate fi explicatia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu as stii sa zic, dar imi aduce aminte de o noapte in care sotul era la munca, era ora 2 si mi-am zis hai sa merg la nani si am luat telefonul in mana si ma gandeam la el si am zis hai sa-l pun pe silent in cazul in care ma suna. Si deodata m-a sunat si m-a intrebat de ce l-am sunat eu :P Eu chiar nu-l sunasem, dar in telefon arata ca l-asi fi sunat :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma intreb ce s-ar fi intamplat daca nu erati in microbuz :D

Pai la inceput nu au fost in microbuz.Se presupune ca teleportarea din autobuz in microbuz a avut loc odata cu apelul misterios,apel ce avea sa fie descoperit abea a doua zi.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai paranormal lucru care se poate intampla cuiva: sa uite sa blocheze tastatura la telefon si sa se apeleze din greseala ultimul numar din lista sa apeluri sau un nr oarecare dn agenda. :P Creepy.... :D

Editat de Enki
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai la inceput nu au fost in microbuz.Se presupune ca teleportarea din autobuz in microbuz a avut loc odata cu apelul misterios,apel ce avea sa fie descoperit abea a doua zi.

 

ma rog, am gresit... eram in microbuz.. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Telefoanele astea pot fi cauza multor fenomene para - mai ales cand iti e straina navigarea prin meniul acestora

mda ce sa zic bine ca esti tu "tare" si te pricepi la navigarea prin meniul telefonului :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel mai paranormal lucru care se poate intampla cuiva: sa uite sa blocheze tastatura la telefon si sa se apeleze din greseala ultimul numar din lista sa apeluri sau un nr oarecare dn agenda. :P Creepy.... :D

Buhuhu !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel mai paranormal lucru care se poate intampla cuiva: sa uite sa blocheze tastatura la telefon si sa se apeleze din greseala ultimul numar din lista sa apeluri sau un nr oarecare dn agenda. :) Creepy.... :D

:P nu e cazul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×