Sari la conținut
Forum Roportal
diavolo

hi5

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am si eu o intrebare...am o problema cu hi5..mai concret prietena mea...cineva cred k s-a jucat cu mail-ul si parola de logare s-au cel putzin le-a schimbat.intrebarea mea ii k ce as putea face s-au sa gasesc un program sa fac eu aceelasi lucru dar macar sa rezolv problema... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu o intrebare...am o problema cu hi5..mai concret prietena mea...cineva cred k s-a jucat cu mail-ul si parola de logare s-au cel putzin le-a schimbat.intrebarea mea ii k ce as putea face s-au sa gasesc un program sa fac eu aceelasi lucru dar macar sa rezolv problema... :tease:

adica..vrei sa faci acelasi rau altuia?

hmmmmmmmmm....................

maturizeaza-te

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

n-ai cu cine! ar trebui si tu si prietena-ta sa va maturizati si sa nu mai stati pe hi5. si cat timp ai o parola acceptabila, din punct de vedere al complexitatii, si nu o impartasesti si altora atunci nu are cum sa se joace cu ea

 

numa bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. de ce e topicul asta cu hi5-ul la sectiuna de intrebari despre messeunger? like wtf....cat de greu e sa faci un topic la sectiunea corecta?

 

2. cel mai probabil contul a fost spart cu un keylogger(cel care te-a infectat vede tot ce tastezi, pe ce site-uri intri si chiar printscreenuri) nu ai ce sa ii faci respectivului.......incearca chestia aia cu i forgot my pasword vezi ce rezolvi...

Editat de csifer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×