Sari la conținut
Forum Roportal
Liviu.

Disperati si opsedati

Evaluează acest topic

Esti un opsedat?  

53 membri au votat

  1. 1. Esti un opsedat

    • Da, sunt si nu-mi este rusine sa admit asa ceva
      14
    • Numai cand este cazul
      19
    • Rareori
      9
    • Nu stiu
      11


Postări Recomandate

Am observat ca-n cadrul acestei sectiuni, userii au ocazia sa fie adevarati Don Juani, masculi Alpha, barbati si femei fatale, misogini si misandrine fara nici un fel de retinere, maestri in tainele sexului, femei si barbati casatoriti care vor sa incerce ceva nou (desigur, pe plan virtual... si sex daca s-ar putea... tot virtual). Insa, pe langa toate astea, ce anume ii determina pe unii sa incerce tot felu' de metode penibile de agatat, sau de ce ajung sa spuna unor necunoscuti ca sunt virgini la varsta cand altii au deja copii? Pan' la urma voiam sa subliniez faptul ca de fapt, nu-i vorba de opsedati, ci de useri care prefera s-ajunga pan' la ultimu' grad de libidosenie ca sa-si depaseasca limita reala a sexualitatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am observat ca-n cadrul acestei sectiuni, userii au ocazia sa fie adevarati Don Juani, masculi Alpha, barbati si femei fatale, misogini si misandrine fara nici un fel de retinere, maestri in tainele sexului, femei si barbati casatoriti care vor sa incerce ceva nou (desigur, pe plan virtual... si sex daca s-ar putea... tot virtual). Insa, pe langa toate astea, ce anume ii determina pe unii sa incerce tot felu' de metode penibile de agatat, sau de ce ajung sa spuna unor necunoscuti ca sunt virgini la varsta cand altii au deja copii? Pan' la urma voiam sa subliniez faptul ca de fapt, nu-i vorba de opsedati, ci de useri care prefera s-ajunga pan' la ultimu' grad de libidosenie ca sa-si depaseasca limita reala a sexualitatii.

Tu nu te mai simti bine in pielea ta? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am observat ca-n cadrul acestei sectiuni, userii au ocazia sa fie adevarati Don Juani, masculi Alpha, barbati si femei fatale, misogini si misandrine fara nici un fel de retinere, maestri in tainele sexului, femei si barbati casatoriti care vor sa incerce ceva nou (desigur, pe plan virtual... si sex daca s-ar putea... tot virtual). Insa, pe langa toate astea, ce anume ii determina pe unii sa incerce tot felu' de metode penibile de agatat, sau de ce ajung sa spuna unor necunoscuti ca sunt virgini la varsta cand altii au deja copii? Pan' la urma voiam sa subliniez faptul ca de fapt, nu-i vorba de opsedati, ci de useri care prefera s-ajunga pan' la ultimu' grad de libidosenie ca sa-si depaseasca limita reala a sexualitatii.

:D :P

te hopsedeaza ideea in sine....

hai recunoaste ca te amuzi...

...............

sa nu spui ca ti se scoala ca nu te credem... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' te roade rau :D

Nu stiu ce, da' te roade.

 

Apropo de metode de agatat, heidy, i-ai zis stii tu ce, stii tu lu' cine, stii tu unde??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma-ntrebi cu atata stuopare, de parc-ai fi si tu unul dintre ei.:cheer:

:) adica nu sunt ? :doh:

Sincer asta ar putea fi considerata jignire ..:P

 

Apropo de metode de agatat, heidy, i-ai zis stii tu ce, stii tu lu' cine, stii tu unde??

Da zi frate pe bune, cine ,ce, cand , unde ..ca acu' ne roade si pe noi.. :D

 

ON:

Si pana la urma ce ai vrut sa spui..?

Inteleg ce spui dar nu are niciun sens, este doar o observatie, pertinenta, pe alocuri malitioasa si ironica, dar care nu reflecta nimic demn de luat in seama si nici nu genereaza vreun raspuns.

Asadar..despre ce vorbim ? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×