Sari la conținut
Forum Roportal
ciureanu

viata de caine

Postări Recomandate

Imi pare rau ca trebuie sa va spun , dar domnul Ciureanu Costel medic de meserie din localitatea Tulcea,este de-a dreptul un calau,un ucigas,un sarlatan care si-a dat tatal afara din casa dupa moartea maicasii.De aceea si fiica-sa a plecat de acasa in domeniul prostitutiei,din cauza lui.Pe fisul il tine la facultate cu banii stransi din spagi si mita,adica ciubucuri.

ham ham

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:pardon: Asta ai inteles tu ?

Nu auzi ca a omorat viitorul prestigios a ficei lui.. :)

mai filozofilor nu va mai agitati ca un spray gol :lol2:

 

 

mai filozofilor nu va mai agitati ca un spray gol :doh:

am vrut sa cer un sfat dar vad ca n-ai cu cine discuta.oricum va multumesc pentru atentia acordata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai filozofilor nu va mai agitati ca un spray gol :lol2:

 

 

 

am vrut sa cer un sfat dar vad ca n-ai cu cine discuta.oricum va multumesc pentru atentia acordata

Ce te face sa crezi ca ne agitam ? :)

 

..nu am vazut nicio intrebare ..deci ce sfat ai vrea ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intreaba si tu ce nu ma doare...

pe el l-am intrebat dar zice ca ne agitam si nu este de acord cu stradania noastra de a vedea ce il doare concret asa ca nu ne mai ramane decat sa spunem ca nu ne doare nu ne pasa chiar daca ne-ar fi durut etc :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe el l-am intrebat dar zice ca ne agitam si nu este de acord cu stradania noastra de a vedea ce il doare concret asa ca nu ne mai ramane decat sa spunem ca nu ne doare nu ne pasa chiar daca ne-ar fi durut etc :D

 

Eu ma straduiesc sa inteleg cum a plecat fiica domnului doctor in domeniul prostitutiei :lol2: ...sau fiind doctor nu-l doare de limba romana... oricum doctorii,pardon,medicii,scriu cu picioarele...Asa, ca sa se vada ca totusi m-ar durea ceva...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×