Sari la conținut
Forum Roportal
ciureanu

viata de caine

Postări Recomandate

Imi pare rau ca trebuie sa va spun , dar domnul Ciureanu Costel medic de meserie din localitatea Tulcea,este de-a dreptul un calau,un ucigas,un sarlatan care si-a dat tatal afara din casa dupa moartea maicasii.De aceea si fiica-sa a plecat de acasa in domeniul prostitutiei,din cauza lui.Pe fisul il tine la facultate cu banii stransi din spagi si mita,adica ciubucuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ieri ma bantuie topicul asta... ma tot gandesc ce-a vrut autorul sa ne transmita...

Pai eu cred ca a vrut sa fie ..ceva intre reclama mascata si autocritica . :D Deasemenea poate fi si un sondaj de opinie privitor la decadenta pregnanta ce o impun tineri de bani gata, ce au parinti corupti care traiesc pe spinarea altor oameni cinstiti. :cheer:

Sau poate disperarea unui om :) ..care s-a vazut in imposibilitatea de a mai intretine pe cei apropriati si..cu inima franta de durere .. :doh: ii spune tatalui sa plece in lume ,si ficei sale, ca a venit timpul sa se bucure de placerile lumesti imbinate armonios cu materialismul. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare rau ca trebuie sa va spun , dar domnul Ciureanu Costel medic de meserie din localitatea Tulcea,este de-a dreptul un calau,un ucigas,un sarlatan care si-a dat tatal afara din casa dupa moartea maicasii.De aceea si fiica-sa a plecat de acasa in domeniul prostitutiei,din cauza lui.Pe fisul il tine la facultate cu banii stransi din spagi si mita,adica ciubucuri.

 

Tu esti pacientul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"a plecat de acasa in domeniul prostitutiei" e foarte tare.

ce vrei draga, este o figura de stil..:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la durere numai fiere viata egal suferinta suferinta egal durere deci viata egal durere descarca toate aspectele si linisteste-te spune dar fara nume chiar si imaginare ajunge fapta care doare concret adica pe bune. Ce te doare ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de ce e ucigas? Oare a omorat-o pe nevasta-sa?

:D Asta ai inteles tu ?

Nu auzi ca a omorat viitorul prestigios a ficei lui.. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×