Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Ultimul film pe care l-ati vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

The Blues Brothers - editia refacuta in 2000 il vad prima oara, pe cel din 1980 l-am vazut de cateva ori si este mult mai bun decat fantezia asta noua dar avea si momente vesele, afara e frig si ne-am uitat la comedienii imbatraniti dar si altii noi.  

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Posse - 1975 - Kirk Douglas, Bruce Dern ... film western, vad pentru prima oara.  Mai nou ne prezinta din arhiva filme care colectau praf de zeci de ani ca cele noi nu prea merita mult. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hang 'Em High - 1967 - cu Clint Eastwood ... am mai vazut filmul atunci cand a aparut in Romania in jurul acelui an si de atunci nu m-a interesat tema asta, dar omu' nu mai poate dupa aceste filme pe care l-ea pierdut in copilarie.    Nici nu mai tineam minte despre ce a fost vorba ca atunci s-a tradus ceva pe romaneste, asa original e cu totul alt film.   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am vazut nici un film si ne-au sunat sa platim vreo 56 de dolari pentru filme vizionate la cerere :surrender:  

Sotul voia sa vada un film si a trecut prin lista lunga sa-si aleaga una dar a fost inteles ca le-am ales pe toate sa-l vizionam.  A incercat el dar ercranul era acoperit cu reclamare cum functioneaza un program in asta.   Si-au dat seama si ei ca n-am vazut NIMIC dar acum e noapte in birourile respective, dar in zori il au pe Nae client de baza ca vor regreta ziua in care au fost angajati.  

Nu stiu cum functioneaza asta in Romania, dar cred ca intentionat s-a facut aici sa mai castige extra bani de Craciun, erau filme cu tema de Craciun care mie nici nu-mi plac si nu m-as fi uitat la ele dar nu m-a ascultat sa nu se joace, mai bine sa sune decat sa incerce marea cu degetul.   Acum se uita la Mireasa de 90 de Zile sau asa ceva se traduce titlul episoadelor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×